احتمالاً ایرتگ اپل در رویداد امروز رونمایی می‌شود

احتمالاً ایرتگ اپل در رویداد امروز رونمایی می‌شود

انتشار تصاویر و جزئیات از محصول جدید اپل

ممکن است رقیب Tile Pro توسط شرکت اپل طراحی و تولید شده باشد.

امروز (سه شنبه ۱۵ سپتامبر) روز رونمایی از محصولات اپل است و انتظار می‌رود که در این روز از اپل واچ ۶، آیپد ایر ۴ و شاید حتی آیفون ۱۲ رونمایی شود. اما یکی دیگر از محصولاتی که احتمال رونمایی از آن در این رویداد وجود دارد، ایرتگ اپل است.

 

یکی از منابع خبری به نام Jon Prosser تصاویری از ایرتگ اپل به همراه یک ویدیو از آن در توئیتر منتشر کرده است. این تصاویر رسمی نیستند اما طبق ادعای او مربوط به ویدیویی واقعی از ایرتگ هستند که به گفته او برای محافظت از منبع خبری خودش این ویدیو را منتشر نمی کند.

طبق این تصاویر و توضیحات همراه آن، این ایرتگ طراحی دایره ای با پشت فلزی (به همراه لوگوی اپل) و رویه سفید (بدون لوگو) دارد. به گفته او این ایرتگ کمی بزرگتر از سربطری است و یک کیسه کوچک مخصوص برای اتصال آن به وسایل مختلف به صورت مجزا فروخته می‌شود.

 

ایرتگ‌های اپل (با کد B389) – با رویه سفید (بدون لوگو)  و با پشت فلزی  به همراه لوگوی اپل. فوق العاده است @CConceptCreator. یک منبع ویدیوی ایرتگ‌های واقعی را در اختیار من قرار داده – برای محافظت از این منبع، یک طرح سه بعدی از این ایرتگ تهیه کردیم تا به شما نمایش دهیم.

 

مدتهاست که خبر تولید ایرتگ به گوش رسیده چون مدتیست که اپل فعالیت در حوزه ردیاب‌های موسوم به Tile را شروع کرده است. می‌توان این وسایل را به اشیای ارزشمند متصل کرد و از آن برای ردیابی این اشیاء استفاده کرد.

به گفته Prosser، این شرکت برای تولید این وسایل از باند اولترا واید (UWB) استفاده می‌کند که امکان ردیابی فوق العاده دقیق را فراهم می‌کند. هر چند مدتهاست درباره ایرتگ اپل شنیده بودیم اما این اولین تصویر منتشر شده از طراحی آن است. و هر چند این خبر تاییدی برای رونمایی از ایرتگ در رویداد امروز نیست اما زمانبندی آن به طوری است که احتمال آن را تقویت می‌کند. به گفته خود Prosser هم احتمال این موضوع وجود دارد اما تضمین شده نیست.

در هر صورت به زودی و با اجرای رویداد اپل صحت این اخبار مشخص خواهد شد.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

پست بعدی

این دستگاه های خانگی "هوشمند" می توانند بزرگترین تهدید امنیتی برای کل شرکت شما باشند

ی سپتامبر 20 , 2020
این دستگاه های خانگی “هوشمند” می توانند بزرگترین تهدید امنیتی برای کل شرکت شما باشند کارشناسان هشدار می دهند از خرس های عروسکی گرفته تا تسلا ، هیچ چیز ایمن نیست کارشناسان هشدار داده اند که دستگاه های به اصطلاح “هوشمند” نه تنها شبکه خانگی بلکه برای مشاغل شما نیز […]
این دستگاه های خانگی "هوشمند" می توانند بزرگترین تهدید امنیتی برای کل شرکت شما باشند