افزایش میزان استفاده از اینترنت در ایتالیا به دلیل انجام بازی Fortnite توسط کودکان

افزایش میزان استفاده از اینترنت در ایتالیا به دلیل انجام بازی Fortnite توسط کودکان

با فراگیر شدن ویروس کرونا در کشور ایتالیا، کودکان این کشور برای سرگرم شدن به سایت‌های بازی آنلاین رو آورده‌اند.

افزایش میزان استفاده از اینترنت در ایتالیا به دلیل انجام بازی Fortnite توسط کودکان

مقامات ایتالیایی در واکنش به شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته‌اند که کل کشور را قرنطینه کنند. حالا در این کشور محدودیت‌هایی برای رفت و آمد مقرر شده، مدارس بسته شده و برگزاری گردهمایی‌های عمومی ممنوع شده است. این شرایط باعث شده که میزان استفاده از اینترنت بشدت افزایش پیدا کند.

طبق گزارش سایت بلومبرگ، هر چند انتظار می‌رفت که میزان استفاده از اینترنت به دلیل دورکاری بزرگسالان افزایش پیدا کند اما کودکان هم تاثیر بسزایی بر این موضوع داشته‌اند.

شرکت مخابراتی Telecom Italian SpA گزارش داده که از زمان شروع قرنطینه در این کشور میزان استفاده از اینترنت ۷۰ درصد افزایش پیدا کرده است. به گفته Luigi Gubitosi مدیرعامل این شرکت سهم عمده ای از این ترافیک مربوط به وبسایت‌های بازی آنلاین مثل Fortnite است. در این بین به بازی Call of Duty هم اشاره شده که با توجه به اینکه این بازی یکی از محبوب ترین بازی‌های چندنفره آنلاین است، جای تعجب نیست. با این حال همانطور که گفته شد بیشترین افزایش میزان استفاده از اینترنت در ایتالیا به دلیل انجام بازی Fortnite توسط کودکان است.

همانطور که انتظار می‌رفت با افزایش میزان استفاده از اینترنت گزارشات مربوط به قطع اتصال اینترنت هم در این کشور افزایش یافته است. به گفته این کمپانی: “شبکه Telecom Italia با وجود افزایش حجم میزان استفاده از اینترنت در مقایسه با روزهای گذشته عالی کار می‌کند… مشکلات گزارش شده فقط بر برخی اپلیکیشن‌ها تاثیر داشته که دلیل آن قطع شبکه بین المللی است.”

با این حال انتظار می‌رود که طی چند هفته آینده شاهد افزایش هر چه بیشتر ترافیک اینترنت در این کشور باشیم. به عنوان مثال Doom Eterna بیستم مارس عرضه می‌شود و بسته به این که آن را با کنسول انجام می‌دهید یا کامپیوتر نیاز به دانلود ۴۰ الی ۵۰ گیگابایت اطلاعات خواهید داشت. با توجه به اینکه امکان خرید فیزیکی به دلیل محدودیت‌های وضع شده یا نگرانی والدین وجود ندارد، قطعاً انتظار می‌رود که در هفته آینده شاهد افزایش حجم دانلود در این کشور باشیم.

 

 

منبع : PCMAG

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمله باج افزاری به سایت بخش سلامت عمومی ایالت ایلینوی در اوج بحران کرونا

پ مارس 19 , 2020
حمله باج افزاری به سایت بخش سلامت عمومی ایالت ایلینوی در اوج بحران کرونا همانطور که کارشناسان مدتها نگران حمله باج افزاری علیه بخش بهداشت و سلامت بودند، حالا یک حمله باج افزاری علیه وبسایت سلامت عمومی اِربانا—شَمپِین صورت گرفته است. هکرها در بدترین زمان ممکن سایت یکی از موسسات […]
حمله باج افزاری به سایت بخش سلامت عمومی ایالت ایلینوی در اوج بحران کرونا