بزرگترین صفحه نمایشگر ۸K جهان که هیچ فریمی ندارد

بزرگترین صفحه نمایشگر ۸K جهان که هیچ فریمی ندارد

شرکت Samsung Electronics قرار است در نمایشگاه سیستم‌های یکپارچه اروپا (Integrated Systems Europe) که در شهر آمستردام برگزار می‌شود، لاین جدیدی از بزرگترین صفحه نمایشگر ۸K جهان که هیچ فریمی ندارد را به نمایش بگذارد. قابل توجه‌ترین محصول در این لیست Wall for Business نام دارد که در ابعادی از ۲۱۹ اینچ تا ۵۸۳ اینچ یا به عبارتی ۱۴٫۸۱ متر تولید می‌شود. این ابعاد حدود ۱۲ برابر از تلویزیون‌های ۴۹ اینچی بزرگتر است در نتیجه سطح مفید قابل مشاهده آن به ۱۰۰ برابر نزدیک تر می‌شود.

بزرگترین صفحه نمایشگر 8K جهان که هیچ فریمی ندارد

صفحه نمایش Wall شرکت سامسونگ

نکته قابل توجه‌تر این که این تلویزیون هیچ فریمی ندارد و طوری ساخته شده که به صورت شبانه روزی کار کند. به گفته شرکت سامسونگ این تلویزیون به صورتی طراحی شده تا دقت رنگ عالی و حداکثر روشنایی ۲ هزار nit ارائه کند.
در تلویزیون Wall For Business ترکیبی از پردازشگر کوانتوم هوش مصنوعی ۸K شرکت سامسونگ (که مجهز به تکنولوژی هوش مصنوعی و مهارت‌های یادگیری عمیق است) تکنولوژی MicroLED شرکت سامسونگ و سیستم عامل Tizen 5.5 این شرکت استفاده شده است.
افزایش میزان استفاده از فرم فاکتورهای بزرگتر، ارزان تر و با بهره وری انرژی بیشتر باعث شده که میزان استفاده از نمایشگرهایی با ابعاد بزرگتر در صنایع مختلف از جمله صنعت مراقبت‌های بهداشتی و برای کاربردهای تزئینی بیشتر از قبل شود.
فروش نمایشگر جدید Wall for Business نسخه ۲۰۲۰ در نیمه اول سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود و هنوز قیمت آن اعلام نشده است.

 

 

منبع : MSN

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

پست بعدی

حذف برخی اکانت های فیسبوک روسی و ایرانی به دلیل انتشار مطالب جعلی

ی فوریه 16 , 2020
حذف برخی اکانت‌های فیسبوک روسی و ایرانی به دلیل انتشار مطالب جعلی فیسبوک حساب‌های جعلی که منشا آنها روسیه، ایران، ویتنام و میانمار بوده را به دلیل آنچه “رفتار نادرستِ هماهنگ شده” خوانده، حذف کرد. این شبکه اجتماعی روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی که توسط Nathaniel Gleicher مدیر سیاست‌های […]
حذف برخی اکانت‌های فیسبوک روسی و ایرانی به دلیل انتشار مطالب جعلی