بهترین قیمت‌های هدست پلی‌استیشن VR و لوازم جانبی آن

بهترین قیمت‌های هدست پلی‌استیشن VR و لوازم جانبی آن

اگر می‌خواهید با استفاده از واقعیت مجازی بعد جدیدی از بازی را تجربه کنید، این لیست حاوی بهترین قیمت‌ها را بررسی کنید

با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیاده سازی قوانین قرنطینه در کشورهای مختلف، در حال حاضر لوازم جانبی و هدست پلی‌استیشن VR نسبت به قبل کمیاب تر شده است. با توجه به افزایش تقاضا قیمت این محصولات هم افزایش پیدا می‌کنند.

در سال ۲۰۱۶ وقتی این هدست رونمایی شد قیمت آن ۳۹۹ دلار بود و در حال حاضر به طور میانگین ۱۰۰ یورو کمتر از آن زمان قیمت دارد اما ممکن است بتوانید در برخی فروشگاه‌ها آن را با قیمت مناسب تری پیدا کنید. در حال حاضر تبلیغات و آفرهایی مشاهده می‌شود که ممکن است شما را ترغیب به اضافه کردن دوربین V2، کنترلر Twin Move یا PS و همچنین یکسری بازی‌های انحصاری کنند. لازم به ذکر است که این لوازم VR با نسل جدید PS5 هم سازگاری دارند.

ما بهترین قیمت‌های اخیر هم برای خود محصول و هم لوازم جانبی کاربردی و مفید آن را بررسی کردیم. در ادامه می‌توانید بهترین قیمت‌ها را مشاهده کنید.

 

خرید بهترین بازی‌های پلی‌استیشن VR

در این قسمت می‌توانید از نسخه فیزیکی یا دیجیتال بهترین بازی‌ها با بهترین قیمت لذت ببرید از جمله Discover Batman: Arkham VR ، Skyrim VR یا VR Worlds کلاسیک. برای هر سلیقه‌ای می‌توان بازی مناسب را پیدا کرد. برای دسترسی به سایر گزینه‌ها، روی “مشاهده همه پیشنهادها” کلیک کنید.

بهترین بازی‌های پلی‌استیشن VR با کمترین

 

بهترین پیشنهادات در مورد هدست پلی استیشن VR و لوازم جانبی آن است

هدست پلی استیشن VR را با بهترین قیمت از کجا خریداری کنیم؟

بهترین پیشنهادات در مورد هدست پلی استیشن VR و لوازم جانبی آن است

لیست ما از پیشنهادات هدست پلی استیشن VR به طور مرتب با آخرین قیمت های ذکر شده توسط مارک های تجارت الکترونیک به روز می شود. پس از طولانی شدن انبارهای سهام ، زنجیره های تأمین دوباره در اکثر فروشگاه ها دوباره کار می کنند. که یک خبر خارق العاده است ، با داشتن بازی های بیشتر از گذشته لذت ببرید.

بهترین معاملات امروز هدست پلی استیشن VR هدست:

بهترین بازی های PlayStation VR را از کجا پیدا کنیم؟
در اینجا از عناوین اساسی در نسخه فیزیکی یا غیرمادی ، با بهترین قیمت ، لذت خواهید برد. Batman را کشف کنید: Arkham VR ، Skyrim VR یا World VR بسیار کلاسیک. چیزی برای هر سلیقه وجود دارد. برای دسترسی به بازدیدهای بیشتر ، بر روی دکمه “مشاهده همه پیشنهادات” کلیک کنید.

از کجا می توان دوربین V2 را برای PS4 گرفت؟
ضروری است که در صورت داشتن شرایط بهینه بازی VR ، یک دوربین را با هدست VR خود تهیه کنید ، اگر قبلاً در بسته نرم افزاری قرار نگرفته باشد. تقریبا ۹۰ یورو بیشتر به شما نیاز خواهید داشت ، بیشتر هزینه نکنید. اگر در پیشنهادات ما چیزی وسوسه انگیز پیدا نکردید ، از طریق eBay روی دستگاه جدید یا استفاده شده شرط بندی کنید.

بهترین پیشنهادات در مورد هدست پلی استیشن VR و لوازم جانبی آن است

بهترین پیشنهادات در مورد هدست پلی استیشن VR و لوازم جانبی آن است

کدام کنترلرهای VR را انتخاب کنید؟
کنترلرهای حرکت PlayStation Move یک خرید اختیاری است زیرا همه بازی ها از آنها پشتیبانی نمی کنند. شما می توانید از یک (PS Move) یا دو (Twin Move) استفاده کنید. در غیر این صورت ، کنترلر استاندارد DualShock 4 PS4 برای انجام بازی های شما برای شما کافی خواهد بود.

اگر قصد خرید کنترلرهای دست دوم را دارید احتیاط کنید ، زیرا سن آنها ممکن است ظرفیت شارژ باتری را کم رنگ کند.

بهترین معاملات برای کنترلرهای PlayStation Move:

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 1 =

پست بعدی

گلکسی نوت 20 سامسونگ چه سرنخ هایی درباره گلکسی S30 به ما می دهد

چ آگوست 12 , 2020
گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ چه سرنخ هایی درباره گلکسی S30 به ما می دهد سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ می‌تواند آینده سامسونگ را برای ما مشخص کند در ادامه به گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ چه سرنخ هایی درباره گلکسی S30 به ما می دهد  می پردازیم سری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ […]
گلکسی نوت 20 سامسونگ چه سرنخ‌هایی درباره گلکسی S30 به ما می‌دهد