به نظر می رسد آیفون ۱۲ پرو حداکثر اندازه باتری را ندارد

به نظر می رسد آیفون ۱۲ پرو حداکثر اندازه باتری را ندارد

کوچکتر از آیفون ۱۱ پرو مکس

آیفون ۱۲ پرو مکس با صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی خود یک گوشی بزرگ است ، اما یکی از اجزایی که ظاهراً آنچنان که انتظار دارید بزرگ نیست ، باتری است ، زیرا یک تنظیم تنظیمات نشان می دهد که کوچکتر از آیفون ۱۱ پرو مکس است.

MacRumors متوجه شده است كه TENAA (مركز صدور گواهینامه تجهیزات مخابراتی چین) آیفون ۱۲ پرو حداكثر را فقط دارای یك باتری ۳،۶۸۷ میلی آمپری معرفی كرده است كه در مقایسه با ۳،۹۶۹ میلی آمپر ساعتی در آیفون ۱۱ پرو مكس است.

این در حالی است که آیفون ۱۱ پرو مکس دارای صفحه نمایش کوچکتر ۶٫۵ اینچی است و هیچ یک از این باتری ها در مقایسه با برخی دیگر از رقبای اندروید زیاد بزرگ نیستند. به عنوان مثال سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا دارای ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت است.

با این حال ، اپل ادعا می کند که آیفون ۱۲ پرو مکس دقیقاً به اندازه آیفون ۱۱ پرو مکس بین شارژدهی دوام دارد و برای هر کدام حداکثر ۲۰ ساعت پخش فیلم ذکر شده است. پس چطور ممکن است؟

خوب ، به خاطر یک چیز ، همیشه ممکن است اندازه درج شده در این پرونده نظارتی اشتباه باشد ، هرچند انتظار داریم درست باشد ، خصوصاً که اخیراً شاهد کاهش اندازه باتری مشابه برای آیفون ۱۲ بوده ایم که نشان می دهد اپل واقعاً از ظرفیت کمتری استفاده می شود.

به احتمال زیاد ، زندگی ظاهراً مناسب و معقول به چیپست بستگی دارد ، که یک کارآمدتر A14 Bionic در آیفون ۱۲ پرو مکس است. به محض بررسی کامل تلفن ، به شما اطلاع خواهیم داد که میزان دوام باتری دقیقاً چقدر است ، اما آیفون ۱۱ پرو مکس در تست های ما عملکرد خوبی دارد.

این پرونده همچنین نشان می دهد که آیفون ۱۲ پرو مکس ظاهرا ۶ گیگابایت رم دارد ، که اگرچه رقم تعجب آور نیست ، اما افزایش قابل توجه ۴ گیگابایتی آیفون ۱۱ پرو مکس است – اگرچه هنوز فاصله زیادی با ۱۲ گیگابایت ندارد که بسیاری از اندرویدها تلفن ها اکنون با

هنوز هم ، اگر شکل گذشته موردی باشد ، انتظار نداریم که منجر به عملکرد کمتر شود. با این وجود ، هنگامی که iPhone 12 Pro Max را با بررسی کامل قرار دادیم ، به شما اطلاع خواهیم داد.

 

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

پست بعدی

بهترین گوشی های سامسونگ 2020: یافتن Galaxy مناسب شما

چ اکتبر 21 , 2020
بهترین گوشی های سامسونگ ۲۰۲۰: یافتن Galaxy مناسب شما تلفن های سامسونگ ، از A تا در ادامه بهترین گوشی های سامسونگ ۲۰۲۰: یافتن Galaxy مناسب شما می پردازیم بهترین تلفن های سامسونگ از بهترین تلفن های جهان هستند ، زیرا این شرکت به طور معمول برخی از بهترین گوشی […]
بهترین گوشی های سامسونگ 2020: یافتن Galaxy مناسب شما