تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند

تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند

این یک کنسول تند است

تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند

به اشتراک گذاشتن پرونده های بزرگ از طریق Microsoft Teams و OneDrive بسیار آسان تر است

مایکروسافت اعلام کرده است که حداکثر محدودیت اندازه پرونده را برای بارگذاری در سرویس ذخیره سازی ابری OneDrive خود و به طور گسترده ای ، نرم افزار همکاری تیم های خود را گسترش می دهد.

در حال حاضر ، کاربران OneDrive فقط می توانند پرونده هایی با اندازه حداکثر ۱۰۰ گیگابایت را بارگذاری کنند ، اما مایکروسافت در تلاش است این محدودیت را به ازای هر ورودی در نقشه راه محصول این شرکت ، به ۲۵۰ گیگابایت افزایش دهد.

از آنجا که پرونده های مشترک در Microsoft Teams نیز در OneDrive میزبانی می شوند ، اندازه موثر پرونده برای پلتفرم همکاری نیز بیش از دو برابر خواهد شد.

ما لیستی از بهترین خدمات ذخیره سازی ابر را در اطراف ساخته ایم
در اینجا لیستی از بهترین خدمات انتقال پرونده در حال حاضر وجود دارد
لیست بهترین خدمات پشتیبان گیری ابری موجود در بازار را بررسی کنید
این به روزرسانی هنوز عملی نشده است ، اما مایکروسافت پیشنهاد کرده است که محدودیت جدید قبل از پایان ماه اعمال خواهد شد.

تیم های مایکروسافت ، محدودیت اندازه پرونده OneDrive
به اشتراک گذاری پرونده های بزرگ از طریق اینترنت هرگز به طور خاص ساده نبوده است. سرویس های ایمیل ، که ممکن است اولین ورودی برای بسیاری از افراد باشد ، شناخته شده اند که اندازه پیوست را تقریباً در ۲۵-۲۵ مگابایت قرار می دهند.

در همین حال ، سرویس های انتقال فایل اختصاصی قادر به انتقال پرونده های بسیار شادتر هستند ، اما حتی کاربران با پرداخت هزینه می توانند تنها پرونده های حداکثر ۲۰ گیگابایتی را به اشتراک بگذارند (در مورد WeTransfer).

روش دیگر ، نرم افزار فشرده سازی پرونده ابزاری برای کاهش اندازه پرونده هایی است که باید منتقل شوند ، فراهم می کند ، اما همچنین مراحل اضافی را به روند اضافه می کند و فرصتی برای از بین رفتن داده ها یا خراب شدن آنها را ایجاد می کند.

بنابراین امکان بارگذاری مستقیم پرونده های بزرگ در OneDrive ، به صورت اصلی ، برای بسیاری از متخصصان خصوصاً افرادی که برای رسیدگی به محتوای ویدیویی با وضوح بالا مورد نیاز هستند ، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

البته لازم به ذکر است که این به روزرسانی فقط برای پرداخت به مشتریان مایکروسافت ۳۶۵ اعمال خواهد شد ، زیرا کل ظرفیت ذخیره سازی اختصاص داده شده به کاربران رایگان OneDrive تنها ۵ گیگابایت است ، که فاصله زیادی با حداکثر سقف جدید بارگذاری پرونده دارد.

در اینجا لیستی از بهترین خدمات میزبانی پرونده در حال حاضر وجود دارد

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

پست بعدی

App Library آیفون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

چ ژانویه 13 , 2021
App Library آیفون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟ App Library آیفون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟ App Library آیفون محلی است که همه اپلیکیشن‌های شما در آنجا در قالب پوشه‌هایی با عملکرد هوشمند ذخیره می‌شود. در این مطلب نحوه استفاده از این قابلیت برای دستیابی به […]
App Library آیفون چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟