در اولین آپدیت نرم‌افزاری گلکسی واچ ۳ چند قابلیت مهم به آن اضافه شد

در اولین آپدیت نرم‌افزاری گلکسی واچ ۳ چند قابلیت مهم به آن اضافه شد

امکان انجام کارهای بیشتر با ساعت هوشمند سامسونگ فراهم شد

گلکسی واچ ۳ سامسونگ چند روز پیش روانه بازار شد اما حالا اولین آپدیت نرم‌افزاری برای آن منتشر شد که یک آپدیت مهم است و منجر به اضافه شدن قابلیت‌هایی مهم در رابطه با نحوه ارزیابی تناسب اندام بدن و کیفیت خواب به آن اضافه شد.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط سایت SamMobile، این آپدیت حدود ۸۰ مگابایت حجم دارد. اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که خرید گلکسی واچ ۳ را به بعد موکول کرده بودند تا این قابلیت‌های مهم به آن اضافه شوند، حالا می‌توانید این ساعت هوشمند سامسونگ را با امکانات جدید خریداری کنید.

نظارت بر اکسیژن خون یکی از قابلیت‌هایی است که حالا در گلکسی واچ ۳ پشتیبانی می‌شود در نتیجه می‌توانید عملکرد سیستم تنفسی خودتان را بهتر ارزیابی کنید. به این ترتیب می‌توان از بیماری‌هایی مثل توقف موقت تنفس در خواب پیشگیری کرد.

حالا قابلیت ارزیابی VO2max هم به این ساعت اضافه شده – این قابلیت تا حدی به مورد قبلی شباهت دارد و میزان مصرف اکسیژن توسط بدن حین ورزش را ارزیابی می‌کند و برای تشخیص اینکه چه جاهایی دچار مشکل هستید و اینکه عملکرد سیستم قلبی – عروقی شما به مرور زمان چقدر تغییر می‌کند، مفید است.

امتیازها و تحلیل‌ها

قابلیت بعدی سیستم Sleep Score است که فراتر از نظارت معمولی بر خواب عمل می‌کند. این قابلیت هر روز صبح روی ساعت نمایان می‌شود و به شما می‌گوید از نظر چرحه‌های خواب عمیق و رم چقدر خوب خوابیدید.

در نهایت، این آپدیت قابلیت‌های بیشتری برای تحلیل دو به گلکسی واچ ۳ اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد درباره شرایط دویدن خودتان اطلاعات بیشتری کسب کنید و توصیه‌هایی به شما ارائه می‌کند که با پیروی از آنها می‌توانید پیشرفت کنید.

هنوز قابلیت ECG یا الکتروکاردیوگرام به این ساعت اضافه نشده است که می‌تواند در رابطه با نامنظم بودن ضربان قلب به کاربر هشدار دهد اما در حال حاضر این قابلیت فقط برای کاربران کره جنوبی عرضه شده است. همچنین مجوزهای لازم برای این قابلیت در آمریکا این هفته صادر شد بنابراین احتمالاً یک آپدیت نرم‌افزاری دیگر هم به زودی در راه است.

با توجه به بحث مقررات، همه این امکانات در همه بازارهایی که گلکسی واچ ۳ در آنها فروخته می‌شود در دسترس نیستند چون هر کشوری قوانین خاص خود را دارد. امکان دسترسی به این قابلیت در آنگولا، کانادا، فرانسه، ایران، ژاپن، لیبی، آفریقای جنوبی یا تایلند وجود ندارد.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

پست بعدی

مقابله با مشکل داغ شدن گوشی در هوای گرم

چ آگوست 12 , 2020
مقابله با مشکل داغ شدن گوشی در هوای گرم گرم شدن بیش از حد گوشی در روزهای داغ تابستان (که با توجه به گرمتر شدن هوای کره زمین ممکن است در هر فصل دیگری هم رخ دهد) مشکل بسیاری از کاربران است و ممکن است باعث ایجاد مشکل برای عکس […]
مقابله با مشکل داغ شدن گوشی در هوای گرم-گرم شدن بیش از حد گوشی در روزهای داغ تابستان (که با توجه به گرمتر شدن هوای کره زمین ممکن است در هر فصل