روز صفر ویندوز ۱۰ با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود

روز صفر ویندوز ۱۰ با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود

این رفع اشکال تا زمانی که مایکروسافت وصله ای را صادر نکند ، یک توقف بزرگ ایجاد می کند در ادامه به روز صفر ویندوز ۱۰ با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود می پردازیم

null

توسعه دهندگان شخص ثالث برای آسیب پذیری کشف شده در اوایل ماه جاری که باعث خراب شدن درایوهای سخت ویندوز ۱۰ می شود ، رفع اشکال کردند. با توجه به اینكه این نقص می تواند به سادگی و با ارائه ی یك پرونده میانبر به ظاهر بی ضرر برطرف شود ، تا زمانی كه اثبات شود افراد متضرر از استفاده از هرگونه اصلاح موقت خوشحال خواهند شد.

شرکت نرم افزاری سیستم OSR اکنون یک درایور فیلتر منبع آزاد منتشر کرده است که از خراب شدن آسیب پذیری درایوهای NTFS جلوگیری می کند. درایور فیلتر تلاش برای دستیابی به جریانهای حاوی ویژگی $ i30 را که نقص را ایجاد می کند ، کنترل خواهد کرد. در صورت شناسایی ، قبل از ایجاد خسارت مسدود می شود.

OSR توضیح داد: “هیچ راهی برای رفع این مشکل بدون به روزرسانی در ویندوز وجود ندارد.” “در ضمن شما می توانید فیلتر تخفیف ما را از GitHub بارگیری کنید.”

در اینجا لیستی از بهترین رایانه های شخصی تجاری ما آورده شده است
ما لیستی از بهترین لپ تاپ های تجاری موجود را گردآوری کرده ایم
همچنین ، این بهترین ایستگاه های کاری تلفن همراه در بازار هستند
رفع موقت
در اوایل این ماه ، Jonas Lykkegaard ، محقق امنیت کشف کرد که تلاش برای دسترسی به ویژگی $ i30 NTFS در یک پوشه به روشی خاص ، باعث خراب شدن هارد دیسک NTFS کاربر می شود.

بیشتر نگران کننده این واقعیت بود که عوامل تهدید می توانند از طریق آسیب پذیری از راه دور با ارائه محموله هایی که حاوی اشاره به مسیر پرونده i30 $ است ، مانند پرونده های HTML یا بایگانی های ZIP ، از این آسیب پذیری سو استفاده کنند. علی رغم این واقعیت که Lykkegard مدتی است این آسیب پذیری را مشخص می کند ، هیچ خبری از مایکروسافت در مورد زمان صدور اصلاح طولانی مدت نشده است.

همانطور که OSR اعلام کرد ، هیچ راهی برای رفع این نقص فساد بدون انتشار به روزرسانی ویندوز وجود ندارد. در عین حال ، درایور فیلتر این شرکت یک گزینه تخفیف عالی را ایجاد می کند. در صورت ارائه یک اصلاح دائمی ، کاربران می توانند به راحتی با یک دستور تک خطی درایور فیلتر OSR را حذف نصب کنند.

همچنین ، بررسی بهترین ایستگاه های کاری موجود در بازار
از طریق کامپیوتر خفته

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =

پست بعدی

آموزش روش کنترل کردن تجهیزات خانه هوشمند با کمک دستیار گوگل

س ژانویه 26 , 2021
آموزش روش کنترل کردن تجهیزات خانه هوشمند با کمک دستیار گوگل با کمک Google Assistant می‌توانید تمام تجهیزات خانه هوشمند خودتان را کنترل کنید. در این مطلب به آموزش روش کنترل کردن تجهیزات خانه هوشمند با کمک دستیار گوگل خواهیم پرداخت .   با توجه به اینکه تجهیزات خانه هوشمند […]
آموزش روش کنترل کردن تجهیزات خانه هوشمند با کمک دستیار گوگل