شرکت Marvell قابلیت NVMe-oF را برای VMware vSphere 7 فعال می کند

شرکت Marvell قابلیت NVMe-oF را برای VMware vSphere 7 فعال می کند

امروز شرکت Marvell از امکان NVMe در بستر فابریک که به اختصار NVMe-oF نامیده می شود برای نرم افزار مجازی سازی VMware vSphere 7.0 خبر داد. این کار از طریق آداپتور فیبر QLogic Fiber Channel و آداپتر اترنت FastLinQ Ethernet این شرکت انجام می شود. ادغام این دو پیشنهاد فوق این کمپانی به کاهش تأخیر و افزایش کارایی منجر میشود و باعث اجرای Flash int vSphere شده و نیازهای رو به رشد شما از قبیل ظرفیت و پهنای باند را حل می نماید.

همانطور که همه شما می دانید، داده ها بدون چشم انداز در حال رشد هستند. در کنار نیاز به دسترسی سریع به داده ها ، به همراه ظرفیت کلی ، درست در حال رشد هستیم. مراکز داده باید با نیازهای ذکر شده و همچنین افزایش پیچیدگی و مصرف برق ، مقابله کنند. فناوری NVMe و NVMe-oF می توانند به ظرفیت و عرصه های عملکرد کمک کنند. VMware vSphere قصد دارد در بخش های پیچیدگی معادله کمک کند. به نظر می رسد شرکت مارول این دو را با فناوری خود ترکیب کند.

با پشتیبانی NVMe / RDMA از هر دو پروتکل RoCEv2 و iWARP ، آداپتورهای اترنت FastLinQ 41000 و ۴۵۰۰۰ سری Marvell با کمک VMware vSphere 7.0 به مشتریان VMware vSphere 7.0 امکان استفاده از پروتکل های فوق را می دهند و در عین حال ضد آینده را برای موارد احتمالی مانند NVMe از طریق TCP امکان پذیر می سازند. مارول دیدی در مورد ذخیره سازی اترنت پایان به پایان ، به ویژه معماری ابتکاری دسته اترنت فلش (EBOF) برای ذخیره سازی مطلوب فلش با کارایی بالا دارد. در اطلاعیه امروز ، این دیدگاه با پشتیبانی VMware vSphere 7.0 تسریع می یابد.

دسترسی

Marvell FastLinQ 41000/45000 Series NICs، QLogic 269X and 2700 Series 16 / 32G FC HBA هم اکنون به عنوان آخرین نسخه VMware vSphere در دسترس است.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

پست بعدی

10 اشتباهی که افراد در مجازی سازی مرتکب می‌شوند

د آوریل 20 , 2020
10 اشتباهی که افراد در مجازی سازی مرتکب می‌شوند اگر مجازی سازی درست انجام نشود ممکن است در اجرای آن دچار دردسر زیادی شوید. در این مطلب ۱۰ اشتباه متداول در مجازی سازی و راه مقابله با آنها را بررسی می‌کنیم. هر چند مجازی سازی یک تکنیک جدید به نظر […]
10 اشتباهی که افراد در مجازی سازی مرتکب می‌شوند