طراحی جدید فیسبوک با قابلیت های جدید

طراحی جدید فیسبوک با قابلیت های جدید

احتمالاً شما هم از ظاهر قدیمی فیسبوک خسته شدید اما حالا بیشتر کاربران امکان تغییر ظاهر این پلتفرم را دارند و می‌توانند از طراحی جدید آن که سریع‌تر و تمیزتر است لذت ببرند.

طراحی جدید فیسبوک با قابلیت های جدید
اگر شما هم طراحی قدیمی و شلوغ فیسبوک را نمی پسندید حالا می‌توانید آن را اصلاح کنید. در این طراحی جدید حالت دارک اضافه شده و صفحه اصلی tab بندی شده است.
طبق گزارش TechCrunch، خبر طراحی جدید این شبکه اجتماعی توسط مارک زاکربرگ در کنفرانس سال گذشته Facebook F8 که در ماه می برگزار شد، اعلام شد. این طراحی جدید در آن زمان FB5 نامگذاری شد و هدف آن ایجاد ظاهری تمیزتر و مرتب‌تر بود.
هنوز تمام کاربران به این طراحی جدید دسترسی ندارند ولی این طراحی برای اکثر آنها پیاده سازی شده است. برای بررسی اینکه آیا شما هم جزء این گروه هستید یا خیر وارد منوی تنظیمات فیسبوک شوید و گزینه Switch to New Facebook را پیدا کنید. کلیک کردن روی این گزینه منجر به فعال شدن طراحی جدید می‌شود.
علاوه بر این طراحی جدید انتظار می‌رود که صفحه اصلی سریع‌تر بارگذاری شود و فونت‌ها درشت‌تر و تغییرات سریع‌تر انجام شوند. یک حالت دارک هم وجود دارد که می‌توان آن را با گزینه مربوطه در صفحه تنظیمات فعال یا غیرفعال کرد؛ همچنین حالا برای دسترسی به Groups، Marketplace و Watch هم از تب‌ها استفاده می‌شود. ایجاد رویداد، صفحه، گروه و تبلیغات هم حالا با سرعت بیشتری انجام می‌شود و می‌توان پیش نمایش آنها روی موبایل را هم مشاهده کرد.
احتمالاً شاهد تغییراتی جزئی در این طراحی جدید خواهیم بود چون میلیون‌ها کاربر فیسبوک طی روزها و هفته‌های پیش رو به این طراحی سوئیچ می‌کنند.

 

 

منبع : PCMAG

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آموزش کپی کردن و قرار دادن آیتم‌های مختلف در یک تصویر در ویندوز 10

ش مارس 28 , 2020
آموزش کپی کردن و قرار دادن آیتم‌های مختلف در یک تصویر در ویندوز ۱۰ ویندوز ۱۰ دارای یک قابلیت کلیپ بورد است که می‌تواند چندین آیتم مختلف را در خود ذخیره کرده و آنها را در چند کامپیوتر مختلف همگام سازی کند. اما ابزارهای کلیپ بورد مختلفی وجود دارند که […]
آموزش کپی کردن و قرار دادن آیتم‌های مختلف در یک تصویر در ویندوز 10