عرضه گوشی Rainbow شرکت ال‌جی به تعویق افتاد

عرضه گوشی Rainbow شرکت ال‌جی به تعویق افتاد

طبق گزارش‌های جدید اجرای تست‌های پیش از عرضه گوشی Rainbow شرکت ال‌جی متوقف شده است، بنابراین اخبار ، عرضه گوشی Rainbow شرکت ال‌جی به تعویق افتاد و یکی از رقبای گلکسی S21 کنار رفت .

عرضه گوشی Rainbow شرکت ال‌جی به تعویق افتاد

رونمایی از پرچمدار جدید شرکت ال‌جی که ظاهراً Rainbow نام دارد به تعویق افتاد چون گزارشات جدید نشان می‌دهند که آزمایش‌های پیش از عرضه این گوشی متوقف شده اند. قرار بود این گوشی در ماه مارس روانه بازار شود اما حالا بعید است که ال‌جی این محصول را تولید و عرضه کند.

طبق اطلاعاتی که یک منبع خبری در اختیار سایت Chosun قرار داده، شرکت ال‌جی و اپراتورهای شبکه همراه تصمیم گرفتند تست‌های میدانی این گوشی که قرار بود اواخر ماه فوریه اجرا شوند را لغو کنند.

Rainbow که قرار بود بعد از گوشی Velvet شرکت ال‌جی روانه بازار شود، تا جایی مراحل توسعه را طی کرده بود که یک پیش نمونه از آن با تراشه اسنپ دراگون ۸۸۸ و فلم نوری هم ساخته شده بود.

آیا تولید Rainbow به همراه کل بیزنس تولید گوشی شرکت ال‌جی متوقف شده؟

هنوز مشخص نیست که لغو فرایند آزمایش موقت بوده یا در اثر لغو دائم تولید Rainbow انجام شده بخصوص با توجه به شایعاتی که درباره کنار گذاشتن بیزنس تولید گوشی توسط ال‌جی شنیده می‌شود. مدتی بعد از کنفرانس CES 2021 مدیرعامل این شرکت شایعات منتشر شده در این زمینه را تکذیب کرد هر چند بعداً در یک نطق داخلی به کارمندان این شرکت گفته بود که  ال‌جی قرار است تولید گوشی را متوقف کند.

طبیعتاً با انتشار چنین اخباری حالا بسیار بعید به نظر می‌رسد که LG Rollable رونمایی شده در کنفرانس CES 2021 که قرار بود در سال ۲۰۲۱ روانه بازار شود، به تولید برسد. ال‌جی لغو یا تأخیر تولید Rollable را تکذیب کرده اما زمان مشخص می‌کند که چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا خیر.

 

منبع : Techradar

 

 

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

پست بعدی

آشنایی با رتبه بندی ‌های ضد آب در گوشی های هوشمند

د مارس 8 , 2021
آشنایی با رتبه بندی ‌های ضد آب در گوشی های هوشمند معمولاً تولیدکنندگان گوشی، ساعت‌ هوشمند و سایر تجهیزات ادعا می‌کنند که محصولاتشان ضدآب است. اما معنی این رتبه‌ها که در محصولات اپل، سونی، سامسونگ و غیره مشاهده می‌شود چیست؟ در این مطلب به آشنایی با رتبه بندی ‌های ضد […]
آشنایی با رتبه بندی ‌های ضد آب در گوشی های هوشمند