قیمت و طراحی ایکس‌باکس سری S تایید شد

قیمت و طراحی ایکس‌باکس سری S تایید شد

بالاخره تصاویر رسمی و قیمت ایکس‌باکس سری Sمنتشر شد.

چند ساعت پس از نشت اطلاعاتی مثل تصاویر، تاریخ رونمایی و قیمت ایکس‌باکس سری ایکس و سری S، شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت که ایکس‌باکس سری S که کوچکتر از سری ایکس است را معرفی کند.

شرکت مایکروسافت از طریق حساب توئیتر رسمی ایکس‌باکس، وجود این کنسول – که کوچکترین ایکس‌باکس تا به امروز محسوب می‌شود – و قیمت آن را تایید کرد.

ایکس‌باکس سری S با کارایی در حد نسل بعدی، کوچکترین ایکس‌باکسی است که تا به امروز ساخته شده (۲۹۹ EUR / CHF). به زودی اطلاعات بیشتری درباره این کنسول منتشر خواهیم کرد.

 

اطلاعات به دست آمده

علاوه بر قیمت این کنسول (۲۹۹ EUR / CHF یا فرانک سوئیس) در این توئیت تصویر کنسول هم منتشر شده است.

تصویر منتشر شده دقیقاً با آنچه Brad Sams در یوتیوب و Thurrott منتشر کرده بود، همخوانی دارد – و حتی قیمت آن. ویدیوی زیر ایکس‌باکس سری S را از زاویه ای کمی متفاوت نشان می‌دهد.

هر چند این تصاویر رسماً از سوی مایکروسافت تایید نشدند، اما جذابیت زیادی دارند.

چند ساعت قبل از انتشار تایید رسمی توسط مایکروسافت یک ویدیوی دیگر هم در فضای مجازی منتشر شد که این کنسول را با ایکس‌باکس سری ایکس مقایسه می‌کرد.

 

 

در عین حال منابع خبری سایت WindowsCentral هم خبر داده اند که این دو کنسول دهم نوامبر عرضه خواهند شد. مایکروسافت هنوز این خبر را تایید نکرده است.

بر اساس قیمت مدل سری S و تصاویر منتشر شده از آن می‌توان قیمت ۴۹۹ دلاری که قبلاً برای این کنسول منتشر شده را تایید کرد.

ظرفیت SSD

قبلاً اطلاع داشتیم که ایکس‌باکس سری S فاقد درایو نوری است در نتیجه یک کنسول کاملاً دیجیتال خواهد بود. سونی برای دو نسخه PS5 هم مسیر مشابهی را در پیش گرفت.

این اولین حرکت مایکروسافت در این زمینه نیست اما سری S باید قدرتمند تر و دارای یک SSD و پردازنده پرسرعت تر باشد هر چند مشخصات آن هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند.

اما ویدیوی جدیدی که بعد از تایید رسمی مایکروسافت منتشر شد، نمای نزدیک تری از این کنسول را نمایش می‌دهد.

یکی از مهم ترین امکانات آن، فضای ذخیره اطلاعات یا SSD آن است که نسبت به سری ایکس کمتر است. بر اساس ویدیوی منتشر شده در توییتر توسط اکانت @ _h0x0d ظرفیت این SSD 512 گیگابایت است.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

پست بعدی

چرا حالا زمان مناسبی برای خرید آیپد یا اپل‌واچ جدید نیست؟

چ سپتامبر 16 , 2020
چرا حالا زمان مناسبی برای خرید آیپد یا اپل‌واچ جدید نیست؟ سه دلیل مهم ایرپد ایر ۳ (سمت چپ) و اپل‌واچ ۵ (سمت راست) معمولاً برای خرید محصولات اپل مثل آیپد و اپل‌واچ باید هزینه زیادی پرداخت شود اما این محصولات ارزش سرمایه گذاری و پرداخت این هزینه را دارند. […]
چرا اکنون بدترین زمان برای خرید یک iPad یا Apple Watch جدید است