معرفی یک سیستم ذخیره کلود ۱۰۰ ترابایتی

معرفی یک سیستم ذخیره کلود ۱۰۰ ترابایتی

طرح کلود ۱۰۰ ترابایتی Polarbackup با قیمت ۹۲۰ دلار در سال

با این طرح اختصاصی TechRadar  می‌توانید ۱۰۰ ترابایت (۱۰۰ هزار گیگابایت) فضای ذخیره ابر را فقط با قیمت ۹۲۰ دلار در سال دریافت کنید. این فضا برای پشتیبان گیری از بزرگترین SS جهان کافیست.

طرح کلود ۱۰۰ ترابایتی Polarbackup (بیزنسی) با قیمت ۵۱۰۰ دلار در سال

 

طرح بیزنسی کمی گران تر است اما از تعداد کاربران نامحدودی پشتیبانی کرده و داشبورد گزارشی و کنترل‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد.

TechRadar با همکاری Polarbackup یک سیستم ذخیره کلود برای کاربران فراهم کرده که در واقع می‌توان آن را نامحدود دانست. با خرید این طرح شما تنها با پرداخت ۹۲۰ دلار در سال، ۱۰۰ ترابایت فضای ابر برای پشتیبانی از داده‌های خودتان خواهید داشت.

سایز بزرگترین SSD جهان نیز ۱۰۰ ترابایت است. اگر داده‌های کافی برای پر کردن چنین درایو انبوهی را دارید، قطعاً بهتر است از این اطلاعات یک نسخه پشتیبان هم داشته باشید.

نسخه بیزنسی این طرح ۵۱۰۰ دلار در سال قیمت دارد اما تعداد کاربران و سرورهایی که می‌توانند از آن استفاده کنند نامحدود است. بعلاوه یک داشبورد گزارش دهی و کنترل‌های پیشرفته هم در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید درایوهای شبکه و اکسترنال را هم پشتیبان گیری کنید.

طبق یک قاعده کلی نوصیه می‌شود که برای پشتیبان گیری از اصل ۳۲۱ پیروی کنید یعنی ۳ نسخه پشتیبان روی دو وسیله ذخیره اطلاعات در محل و یکی خارج از محل (مثل یک سرور ابر) داشته باشید.

با وجود Polarbackup داده‌های شما هرگز حذف نمی‌شوند و می‌توانید از تعداد نامحدودی دستگاه اکسترنال پشتیبان گیری کنید (از درایو USB گرفته تا سیستم‌های CCTV) و حتی این سرویس از سیستم نسخه بندی فایل (file versioning) هم پشتیبانی می‌کند.

کاربران مک و ویندوز هر دو می‌توانند از Polarbackup استفاده کنند و این سیستم برای حفظ امنیت فایل‌های شما از رمزنگاری ۲۵۶ بیتی با دانش صفر استفاده می‌کند. همچنین این سرویس توسط یک شرکت کهنه گار ارائه شده پس می‌توانید از امنیت داده‌های خودتان در بلندمدت مطمئن باشید.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

پست بعدی

این 3 ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است

چ جولای 29 , 2020
این ۳ ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است حتی اگر آنها در ماه ژوئن توجه اصلی WWDC به اپل را به خود جلب نکردند ، این ویژگی های iOS 14 هنوز هم بسیار مهم هستند. در ادامه له این ۳ ویژگی iOS 14 […]
این 3 ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است