نشت ویندوز ۱۰ نشان می دهد که به روزرسانی ۲۱H1 جزئی جزئی است – و ممکن است زودتر از انتظار پیش بینی شود

نشت ویندوز ۱۰ نشان می دهد که به روزرسانی ۲۱H1 جزئی جزئی است – و ممکن است زودتر از انتظار پیش بینی شود

آیا به روزرسانی ویژگی بعدی به زودی در ماه مارس از راه خواهد رسید؟ در ادامه به نشت ویندوز ۱۰ نشان می دهد که به روزرسانی ۲۱H1 جزئی جزئی است – و ممکن است زودتر از انتظار پیش بینی شود می پردازیم

null

همانطور که قبلاً شایعات مطرح کرده بود ، به روزرسانی ویژگی بعدی ویندوز ۱۰ یک امر جزئی خواهد بود (یک بار دیگر) ، به جز این بار ما در یک وصله جدید (پیش نمایش) برای سیستم عامل ، برخی از شواهد سخت را مرور کرده ایم. اگرچه حتی چنین است ، اما باید مراقب باشیم که خود را گیر ندهیم و این را مسلم نپذیریم ، تا زمانی که مایکروسافت حقیقتاً این موضوع را تأیید کند.

شواهد مورد بحث پس از نصب پیش نمایش به روزرسانی تجمعی KB4598291 در ژانویه ۲۰۲۱ ، توسط Deskmodder.de (همانطور که توسط Bleeping Computer برجسته شده است) پیدا شدند (به عبارت دیگر ، در حال آزمایش است – این هفته گذشته به کانال “انتشار” Windows Insider وارد شد).

نحوه حذف نصب به روزرسانی ویندوز ۱۰
Deskmodder با تولید داخل نسخه (نسخه ۱۹۰۴۲٫۷۸۲) ، در بخش رجیستری ، آنچه را كه بسته فعال سازی نامیده می شود ، با نام: Microsoft-Windows-21H1Enablement-Package ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~~ 0.0.0.0 یافت.

این ظاهراً تأیید می کند که به روزرسانی ۲۱H1 ، به معنای بروزرسانی ناشی از وقوع زمین در نیمه اول سال ۲۰۲۱ ، دقیقاً مانند به روزرسانی قبلی اکتبر ۲۰۲۰ توسط یک سوئیچ فعال سازی انجام می شود.

به عبارت دیگر ، تغییرات در به روزرسانی – که فقط جزئی خواهد بود – از قبل در رایانه بارگیری می شود و وقتی زمان اجرای مستقیم به روزرسانی فرا می رسد ، فقط یک مورد ساده است که سوئیچ فعال سازی را به راحتی انجام دهید. هیچ بارگیری و سر و صدایی بزرگ وجود ندارد ، به روزرسانی اساساً فقط در آنجا انجام می شود.

حرکتی بی سابقه
غیر معمول است – در واقع ، بی سابقه – برای مایکروسافت که به روزرسانی های پشت سر هم را از این قبیل انجام دهد. پیش از این ، الگوی به روزرسانی ویژگی اصلی و به دنبال آن جزئی جزئی را مشاهده کرده بودیم ، اما به نظر می رسد امسال تغییر کرده است. از لحاظ نظری زیرا تغییرات بزرگی که در ویندوز ۱۰ اتفاق می افتد (از جمله یک تغییر عمده رابط) تا اواخر سال ۲۰۲۱ آماده نخواهد بود.

از آنجا که آخرین به روزرسانی فقط یک نسخه جزئی بوده است ، افرادی که از نسخه مه ۲۰۲۰ به روزرسانی می شوند نیز دارای یک فرایند به روزرسانی فعال سازی سبک هستند. اما اگر قبل از سال ۲۰۲۰ نسخه ای از ویندوز ۱۰ را اجرا می کنید ، به روزرسانی ۲۱H1 برای بارگیری به فرایند بارگیری کامل نیاز دارد (زیرا زمینه کار با آن نسخه ها وجود نخواهد داشت).

همانطور که Bleeping Computer اشاره کرد ، ظاهر KB4598291 و کلید فعال سازی در حال حاضر این احتمال را ایجاد می کند که ما می توانیم شاهد به روزرسانی ۲۱H1 در آینده نزدیک باشیم – شاید در ماه آوریل یا حتی در ماه مارس به طور بالقوه ، بنابراین از لحاظ تئوری خیلی بیشتر بیش از یک ماه

بهترین معاملات امروز ویندوز ۱۰

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

پست بعدی

روز صفر ویندوز 10 با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود

س ژانویه 26 , 2021
روز صفر ویندوز ۱۰ با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود این رفع اشکال تا زمانی که مایکروسافت وصله ای را صادر نکند ، یک توقف بزرگ ایجاد می کند در ادامه به روز صفر ویندوز ۱۰ با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت […]
روز صفر ویندوز 10 با مجوز سریع از توسعه دهندگان شخص ثالث دریافت می شود