گوگل قصد دارد امسال پیکسل ۴a ، پیکسل ۴a 5G و پیکسل ۵ را راه اندازی کند

گوگل قصد دارد امسال پیکسل ۴a ، پیکسل ۴a 5G و پیکسل ۵ را راه اندازی کند

امسال رونمایی از گوشی پیکسل شرکت گوگل با بی نظمی روبرو شد – که این موضوع با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جهان قابل درک است – اما کد مشاهده شده در یکی از اپلیکیشن‌های موبایلی گوگل نشان می‌دهد که احتمالاً پیکسل ۴a، پیکسل ۴a5G و پیکسل ۵ قبل از پایان سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد.

بررسی‌های صورت گرفته توسط ۹to5Google  نشان می‌دهد که در نسخه بتای اپلیکیشن Google Search برای اندروید اشاره‌هایی به مدل این گوشی به همراه یکسری اسم رمز صورت گرفته است که سرنخ‌های قوی از احتمال رونمایی از این گوشی‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد.

اگر این لیست، لیست نهایی محصولات پیکسل برای سال ۲۰۲۰ باشد، امسال شاهد عرضه صورت مدل XL از پیکسل ۴a یا پیکسل ۵ نخواهیم بود.

 

همچنین طبق اطلاعات این لیست به نظر می‌رسد که امسال مدل پیکسل ۴a5G هم خواهیم داشت، در نتیجه احتمالاً مدل ارزان قیمت تر این گوشی در هر دو نوع ۴G و ۵G عرضه می‌شود اما مدل پیکسل ۵ فقط نوع ۵G خواهد داشت هر چند به سختی می‌توان بر اساس اطلاعات این اپلیکیشن به یک نتیجه قاطع رسید.

۵G بودن یا ۵G نبودن!

تحقیقات ۹to5Google  با بررسی کدها و اسامی رمز نشان می‌دهد که پیکسل ۴a5G و پیکسل ۵ هر دو از یک تراشه اسنپ دراگون ۷۶۵G مجهز به ۵G استفاده می‌کنند – نه اسنپ دراگون پیشرفته‌ی ۸۶۵ – که جز تراشه‌های پرچمدار نیست.البته این از جمله مواردی بود که انتظار آن را برای پیکسل ۵ داشتیم اما برای پیکسل ۴a5G خیر. احتمالاً پیکسل ۵ و پیکسل ۴a5G از سایر جهات – از جمله کیفیت ساخت و دوربین پشت – هم متفاوت هستند.

پیکسل ۴a یک گوشی میان رده استاندارد است که طی چند ماه اخیر خبرهای زیادی درباره آن شنیدیم. این گوشی مدل بعد پیکسل ۳a محسوب می‌شود که در ماه می‌ سال ۲۰۱۹ رونمایی شد و احتمال می‌رود که با تراشه اسنپ دراگون ۷۳۰ و قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار عرضه شود.

اسنپ دراگون ۷۳۰ از تکنولوژی ۵G پشتیبانی نمی کند و مدل ۵G پیکسل ۴a نیاز به ارتقای مشخصات دارد – ممکن است این گوشی همان مدلی باشد که اخیراً تصاویر آن منتشر شد و در ابتدا گمان می‌رفت پیکسل ۵ باشد. امیدواریم که هر چه زودتر شاهد شنیدن اخبار رسمی در رابطه با این گوشی از سوی خود گوگل باشیم.

 

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =

پست بعدی

10 استراتژی برای تقویت سلامتی بدن و مبارزه با پیرشدن مغز

س جولای 14 , 2020
10 استراتژی برای تقویت سلامتی بدن و مبارزه با پیرشدن مغز در این مطلب در جهت بهبود و حفظ سلامتی بدن به بررسی و بیان ۱۰ استراتژی برای تقویت سلامتی بدن و مبارزه با پیرشدن مغز خواهیم پرداخت. ۱ / حفظ قند و کلسترول خون در سطح مناسب شاید این […]
10 استراتژی برای تقویت سلامتی بدن و مبارزه با پیرشدن مغز