آموزش نحوه جفت کردن ایرپاد اپل با ویندوز ۱۰ در کمتر از یک دقیقه

آموزش نحوه جفت کردن ایرپاد اپل با ویندوز ۱۰ در کمتر از یک دقیقه

ایرپاد اپل به دلیل داشتن تراشه H1 اپل – و تراشه W1 در ایرپاد اصلی – به سرعت با سایر دستگاه‌های این شرکت جفت می‌شود اما می‌توان آن را از طریق بلوتوث با سایر دستگاه‌ها هم جفت کرد (البته نه به سرعت جفت شدن با دستگاه‌های اپل چون این دستگاه‌ها اطلاع ندارند که وقتی ایرپاد را از گوش برمی‌دارید باید موزیک، پادکست یا پخش ویدیو را متوقف کنند).

آموزش نحوه جفت کردن ایرپاد اپل با ویندوز 10 در کمتر از یک دقیقه

جفت کردن ایرپاد با آیفون و سایر محصولات شرکت اپل کمتر از ۳ ثانیه زمان می‌برد. جفت کردن ایرپاد اپل با کامپیوترهای ویندوزی به طی کردن چند مرحله بیشتر نیاز دارد اما نباید بیشتر از ۱ دقیقه زمان ببرد. در ادامه راجع به نحوه جفت کردن ایرپاد با کامپیوتر و چگونگی اتصال مجدد آنها صحبت خواهیم کرد.

جفت کردن ایرپاد با کامپیوتر

در کامپیوتر، اپلیکیشن Settings را باز کرده و سپس Devices را از منوی اصلی انتخاب کنید. در بالای صفحه Bluetooth & other devices، اول مطمئن شوید که دکمه مربوط به بلوتوث فعال شود، سپس روی Add Bluetooth or other device در بالای صفحه یعنی بالاتر از دکمه بلوتوث کلیک کنید. در پنجره Add a device روی بلوتوث کلیک کنید.

ایرپاد را داخل قاب قرار داده و در آن را باز کنید. دکمه پشت قاب را فشرده و نگه دارید تا وقتی که چراغ وضعیت بین دو ایرپاد شروع به چشمک زدن کند. حالا ایرپاد شما در پنجره Add a device نمایش داده می‌شود. برای جفت شدن و برقراری اتصال، روی آن کلیک کنید.

برقراری ارتباط دوباره پس از جفت شدن

پس از برقراری ارتباط اولیه بین کامپیوتر و ایرپاد، می‌توانید دوباره برای گوش کردن به موزیک، مشاهده ویدیوهای یوتیوب، شرکت در ویدیو کنفرانس و غیره با رفتن به صفحه Bluetooth & other devices در Settings آن دو را به هم متصل کنید.

همه دستگاه‌های جفت شده در قسمتی تحت عنوان Audio نمایش داده می‌شوند. ایرپاد را از لیست انتخاب کرده و روی دکمه Connect کلیک کنید.

 

 

منبع : CNET

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + بیست =

پست بعدی

تلفن های Future Honor ممکن است برنامه های Google را دریافت کنند

س ژانویه 19 , 2021
تلفن های Future Honor ممکن است برنامه های Google را دریافت کنند و این خبر خوبی برای طرفداران تلفن است بازگشت افتخار در اوایل سال ۲۰۱۹ ، آنر یکی از بهترین مارک های تلفن های نوظهور بود که گوشی های میان رده خارق العاده ای مانند آنر ۲۰ و آنر […]
تلفن های Future Honor ممکن است برنامه های Google را دریافت کنند