این ۳ ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است

این ۳ ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است

حتی اگر آنها در ماه ژوئن توجه اصلی WWDC به اپل را به خود جلب نکردند ، این ویژگی های iOS 14 هنوز هم بسیار مهم هستند. در ادامه له این ۳ ویژگی iOS 14 از آنجایی که اپل فکر می کند هیجان انگیز است می پردازیم

ماه گذشته اپل میزبان اصلی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی خود بود که در طی آن iOS 14 را اعلام کرد. سیستم عامل جدید آیفون شامل طراحی مجدد اصلی صفحه اصلی آیفون ، فیلم در تصویر ، ویدجت های بهتر ، روشی جدید برای اتوماتیک است. برنامه های خود را با نام App Library و یک رابط Siri جدید سازماندهی کنید. این ویژگی ها در کنار یک برنامه ترجمه جدید و امکان قفل اتومبیل خود با آیفون شما قرار دارند.

اما این چیزی بود که اپل به آن توجه نکرد. مانند سایر کلیدهای WWDC قبلی ، ویژگیهای قابل توجهی در iOS وجود داشت که اپل به هر دلیلی از آنها به اشتراک نمی گذارد. به عنوان مثال ، در برنامه Health یک ویژگی به نام Sleep وجود دارد که به شما امکان می دهد اهداف خواب را ردیابی و تعیین کنید. بنابراین در اینجا سه ​​ویژگی خواب ۱۴ در iOS 14 وجود دارد که من از انجام آنها هیجان زده می شوم.

با iOS 14 ، می توانید یک برنامه شخص ثالث را به عنوان پیش فرض ایمیل یا مرورگر برای iPhone خود تنظیم کنید. این بدان معناست که می توانید Firefox را به عنوان مرورگر پیش فرض خود و Gmail برنامه ایمیل پیش فرض خود قرار دهید. این قطعاً چیزی است که بسیاری از ما سالها از اپل می خواستیم.

ثبت نام کنید!
با ثبت نام ، شما با شرایط استفاده CBS موافقت می کنید و شیوه های داده را در خط مشی رازداری ما تأیید می کنید. شما میتوانید در هر موقع از اشتراک انصراف بدهید.

روش کار این است که اگر برنامه آنها مرورگر یا برنامه ایمیل باشد ، یک توسعه دهنده باید پرچم گذاری کند. این ویژگی جدید هم در iOS 14 و iPadOS کار خواهد کرد ، اما محدود به ایمیل و مرورگر است. بنابراین هیچ راهی برای تعیین Google Maps به عنوان برنامه نقشه پیش فرض شما در این زمان وجود ندارد.

۲٫ در iOS 14 به شما امکان می دهد سریعتر عکس بگیرید در آیفون
در وب سایت اپل اعلام شده است که iOS 14 برای عملکرد سریعتر عکسبرداری و شات به عکس ، برنامه دوربین را بهبود می بخشد. یکی از ویژگی های بسیار جالب توجه به شما امکان می دهد تا قرار گرفتن در معرض خود را جدا از تمرکز قفل کنید. این بدان معناست که می توانید عکس خود را حتی قبل از گرفتن عکس مرتب کنید.

۳٫ یادداشت های صوتی صدای پیشرفته دریافت می کنند
iOS 14 ابزار جدیدی برای سازماندهی ضبط های صوتی در برنامه Voice Memo به ارمغان می آورد. همچنین یک ویژگی ضبط شده جدید جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد کیفیت صدای ضبط های خود را نیز بهبود ببخشید.

من هیجان زده ام که هر سه این ویژگی ها را امتحان کنم. برای اطلاعات بیشتر در WWDC ، اولین نگاه ما به iOS 14 را ببینید تا در مورد همه پیشرفت ها و ویژگی های جدید اطلاعاتی کسب کنید.

 

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

پست بعدی

مروری بر مشخصات احتمالی سونی اکسپریا وان III

چ جولای 29 , 2020
مروری بر مشخصات احتمالی سونی اکسپریا وان III بررسی جدیدترین پرچمدار سونی در ادامه به مروری بر مشخصات احتمالی سونی اکسپریا وان III می پردازیم شاید نام سونی اکسپریا وان III کمی عجیب به نظر برسد اما احتمالاً پرچمدار سال ۲۰۲۱ این شرکت ژاپنی همین نام را خواهد داشت. هنوز […]
سونی اکسپریا 1 III: آنچه می خواهیم ببینیم