طراحی رایگان برای وبسایت‌ها بدون برچسب تبلیغاتی

طراحی رایگان برای وبسایت‌ها بدون برچسب تبلیغاتی

شرکت UENI قصد دارد به همه کسب و کارها یک وبسایت رایگان بدهد  در ادامه به طراحی رایگان برای وبسایت‌ها بدون برچسب تبلیغاتی می پردازیم

امکان عضویت در سرویس UENI برای کسب و کارهای کوچک جهت طراحی رایگان سایت بدون برچسب‌های تبلیغاتی فراهم شد. هر چند کسب و کارهای کوچک بخش عمده‌ای از اقتصاد بیشتر بازارها را به خود اختصاص داده‌اند اما خیلی از آنها هنوز در فضای آنلاین حضور ندارند. هدف UENI کمک کردن به کسب و کارهای کوچک برای راه‌اندازی یک وبسایت رایگان تا ماه کریسمس است.

بر خلاف ابزارهای سنتی طراحی سایت، UENI فرایندهای تکنولوژیکی و عملیاتی را ترکیب می‌کند تا سایتی باکیفیت طراحی کند. کسب و کارها به جای یک مجموعه ابزار برای طراحی سایت، یک سایت تقریباً کامل دریافت می‌کنند که ظرف کمتر از سه روز پس از ثبت نام در اختیارشان قرار می‌گیرد.

با توجه به نزدیک شدن به پایان سال میلادی و آفرها و هدایای پایان سال، UENI وعده داده که عملیاتی کردن این وبسایت‌ها را به سرعت انجام می‌دهد. این کمپانی اعلام کرده که هر روز هزاران سایت طراحی و تولید می‌کند و از همه دعوت کرده که (از طریق این لینک) در این طرح عضو شوند.

پیشنهادی جذاب و باورنکردنی

هر چند این پیشنهاد جذاب به نظر می‌رسد و UENI سرویس‌های خودش را به صورت رایگان در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد اما احتمال زیادی وجود دارد که بعد از گذشت مدتی کسب و کارها برای ادامه استفاده از این طرح ملزم به پرداخت هزینه شوند.

در رابطه با سرویس رایگان هم یکسری محدودیت وجود دارد از جمله محدودیت‌هایی در رابطه با بازدید صفحات و فروش که ممکن است به مرور زمان بیشتر شوند؛ در این صورت کسب و کارها می‌توانند انتخاب کنند که طرحشان را ارتقاء دهند. البته لازم به ذکر است که شرکت UENI به دلیل اینکه شیوع ویروس کرونا باعث شده بسیاری از کسب و کارها با مشکل مالی روبرو شوند، محدودیت‌های قبلی را کمتر کرده است.

در سال‌های اخیر حوزه طراحی سایت رشد قابل توجهی داشته و سرویس‌های مختلفی در اختیار کسب و کارها و اشخاص قرار گرفته‌اند که نیازی به کد نویسی ندارند. حالا با کمپین جدید UNEI طراحی سایت برای شرکت‌هایی که درباره بودجه این کار نگرانی و دغدغه دارند، راحت تر از قبل شده است.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =

پست بعدی

آشنایی با 12 قابلیت مخفی مهم واتساپ

چ نوامبر 18 , 2020
آشنایی با ۱۲ قابلیت مخفی مهم واتساپ با یادگرفتن این نکات می‌توانید متن‌ها را به شکل دلخواه تنظیم کرده، فضای ذخیره اطلاعات را مدیریت کرده و کاری کنید که پیام‌ها به صورت خودکار حذف شوند واتساپ یکی از محبوب ترین پیام‌رسان‌های دنیاست و این محبوبیت بی دلیل نیست. به تازگی […]
آشنایی با 12 قابلیت مخفی مهم واتساپ