لوازم جانبی جدید Otterbox تمام آنچه برای پخش جریانی بازی نیاز دارید را ارائه می دهد (منهای تلفن)

لوازم جانبی جدید Otterbox تمام آنچه برای پخش جریانی بازی نیاز دارید را ارائه می دهد (منهای تلفن)

کلیپ ها و دسته ها برای میکروچیپ های شما در ادامه به لوازم جانبی جدید Otterbox تمام آنچه برای پخش جریانی بازی نیاز دارید را ارائه می دهد (منهای تلفن) می پردازیم

لوازم جانبی جدید Otterbox تمام آنچه برای پخش جریانی بازی نیاز دارید را ارائه می دهد (منهای تلفن)

بین Google Stadia ، Xbox Game Streaming و افزایش محبوبیت بازی های کامل موبایلی مانند Fortnite و PUBG ، داشتن یک گیم پد اندازه کامل در زرادخانه خود به یکی از موارد مهم موجود در زرادخانه گیمر در حال تبدیل شدن تبدیل شده است. سازندگان باسابقه لوازم جانبی تلفن Otterbox در CES 2021 با یک مجموعه کامل از لوازم جانبی طراحی شده اند که برای شارژ بیش از حد جلسه بازی های موبایل شما ، از گیره ها ، کلیپ ها و محافظ صفحه طراحی شده اند.

بیایید با Easy Grip Controller Shell شروع کنیم. قرار است در رنگ های سفید و سیاه و رنگی بنفش با درخشش در لهجه های تیره در دسترس باشد ، متناسب با کنترلر Xbox One یا Series X طراحی شده است (با دو مدل مختلف که متناسب با هر نسل پد باشد). این دستگیره های لاستیکی ، یک پوشش ضد میکروبی و یک پوشش بافتی برای کاهش سندرم کف عرق ارائه می دهد. این از پد شما در برابر ضربه و خراش محافظت می کند و با قیمت ۳۹٫۹۵ دلار به فروش می رسد.

کلیپ گیمینگ موبایل (که متناسب با OtterBox Easy Grip Controller Shell ، کنترل کننده Xbox One ، Xbox Series X | S کنترل کننده و Xbox Elite Wireless Controller Series 2) احتمالاً جالب ترین مورد در این محدوده است. ما قبلاً کلیپ های کنترلر زیادی دیده ایم که تلفن شما را محکم بالای یک کنترلر نگه می دارد ، اما ساخت Otterbox در اینجا ایده های هوشمندانه ای دارد.

بهترین ویژگی ممکن است بازوی “RapidAdjust” آن باشد – یک اهرم قفل شده و بازو را با یک فشار باز می کند ، به شما امکان می دهد تعادل وزن گوشی را به سرعت تنظیم کنید. قفل هایی که هوشمندانه قرار گرفته اند ، بدون ترس از تداخل در دکمه های تنظیم صدا یا پاور دو ، بدون توجه به مدل گوشی مورد استفاده ، تلفن را در جای خود نگه می دارند. همچنین هنگامی که به کنترل کننده متصل نیستید ، تا می شود تا مانند پایه تلفن عمل کند. به قیمت ۲۹٫۹۵ دلار فروخته می شود

مخاطبان خود از TechRadar پشتیبانی می کنند. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم. بیشتر بدانید
صفحه اصلی اخبار بازی
لوازم جانبی جدید Otterbox تمام آنچه برای پخش جریانی بازی نیاز دارید را ارائه می دهد (منهای تلفن)
توسط جرالد لینچ ۴ دقیقه پیش

کلیپ ها و دسته ها برای میکروچیپ های شما

بین Google Stadia ، Xbox Game Streaming و افزایش محبوبیت بازی های کامل موبایلی مانند Fortnite و PUBG ، داشتن یک گیم پد اندازه کامل در زرادخانه خود به یکی از موارد مهم موجود در زرادخانه گیمر در حال تبدیل شدن تبدیل شده است. سازندگان باسابقه لوازم جانبی تلفن Otterbox در CES 2021 با یک مجموعه کامل از لوازم جانبی طراحی شده اند که برای شارژ بیش از حد جلسه بازی موبایل شما ، از گیره ها ، کلیپ ها و محافظ صفحه طراحی شده اند.

بیایید با Easy Grip Controller Shell شروع کنیم. قرار است در رنگ های سفید و سیاه و رنگی بنفش با درخشش در لهجه های تیره در دسترس باشد ، متناسب با کنترلر Xbox One یا Series X (با دو مدل مختلف برای متناسب کردن هر نسل پد) طراحی شده است. این دستگیره های لاستیکی ، یک پوشش ضد میکروبی و یک پوشش بافتی برای کاهش سندرم کف عرق ارائه می دهد. این از پد شما در برابر ضربه و خراش محافظت می کند و با قیمت ۳۹٫۹۵ دلار به فروش می رسد.

کلیپ گیمینگ موبایل (که متناسب با OtterBox Easy Grip Controller Shell ، کنترل کننده Xbox One ، Xbox Series X | S کنترل کننده و Xbox Elite Wireless Controller Series 2) احتمالاً جالب ترین مورد در این محدوده است. قبلاً کلیپ های کنترل کننده زیادی دیده ایم که تلفن شما را محکم بالای یک کنترلر نگه می دارد ، اما ساخت Otterbox در اینجا ایده های هوشمندانه ای دارد.

بهترین ویژگی ممکن است بازوی “RapidAdjust” آن باشد – یک اهرم قفل شده و بازو را با یک فشار باز می کند ، به شما امکان می دهد تعادل وزن گوشی را به سرعت تنظیم کنید. قفل هایی که با هوشمندی قرار گرفته اند ، بدون ترس از تداخل در دکمه های تنظیم صدا یا فشار دو ، بدون در نظر گرفتن مدل گوشی مورد استفاده ، تلفن را در جای خود نگه می دارند. همچنین هنگامی که به کنترل کننده متصل نیستید ، تا می شود تا مانند پایه تلفن عمل کند. به قیمت ۲۹٫۹۵ دلار فروخته می شود

بررسی Google Stadia
آنچه تاکنون در CES 2021 مشاهده کرده ایم
بازی روشن است
Otterbox همچنین در مرحله استاندارد با محدوده استاندارد خود ، چند محصول دیگر نیز به فروش می رساند. یک کیس مخصوص بازی Easy Grip (آیفون ۱۲/۱۲ پرو ، ۱۲ پرو مکس ، ۱۲ مینی ، ۱۱ ، ۱۱ پرو مکس ، SE (نسل ۲) / ۷/۸) با مقاومت در برابر ضربه و افت شدید وجود دارد که برای بازی بهتر از لاستیک پوشانده شده است گرفتن – با این کار شما ۵۴٫۹۵ دلار پس می گیرید.

Otterbox Gaming Carry

با راه اندازی جهانی برای پیش سفارش از ۲۵ ژانویه (با قیمت گذاری محلی) ، آنها برای خرید از اواسط فوریه حمل و نقل می شوند.

تمام پوشش های CES 2021 TechRadar را بررسی کنید. ما از راه دور فقط نمایش آنلاین را پوشش می دهیم تا همه اخبار و اخبار جدید فن آوری و همچنین بررسی های عملی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

پست بعدی

تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند

چ ژانویه 13 , 2021
تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند این یک کنسول تند است به اشتراک گذاشتن پرونده های بزرگ از طریق Microsoft Teams و OneDrive بسیار آسان تر است مایکروسافت اعلام کرده است که حداکثر محدودیت اندازه پرونده را برای بارگذاری در […]
تیم های مایکروسافت ، کاربران OneDrive به زودی می توانند پرونده های عالی را بارگذاری کنند