معرفی اولین ساعت هوشمند Wahoo مجهز به جی‌پی‌اس

معرفی اولین ساعت هوشمند Wahoo مجهز به جی‌پی‌اس

قابلیت جابجایی حالت‌های مختلف بدون نیاز به لمس

شرکت Wahoo اولین ساعت ورزشی خودش به اسم Elemnt Rival را رونمایی کرد. این شرکت مدت‌هاست برای تولید دوچرخه هوشمند، توربو ترینر، نمایشگر ضربان قلب، حسگرهای تشخیص سرعت دوچرخه سواری و غیره شناخته شده است اما حالا فناوری این شرکت به شکل یک مچ بند هوشمند درآمده است.

هر چند خیلی از ساعت‌های هوشمند (مثل Polar Grit X و Coros Apex امسال) حالت مخصوص ورزش‌های سه گانه هم دارند اما معمولاً باید مدتی وقت صرف پیدا کردن و فشردن دکمه‌های مناسب برای جابجایی بین این حالت‌ها کرد. چنین ابزارهایی برای جابجایی سریع بین حالت‌های مختلف مناسب نیستند.

ساعت Elemnt Rival قابلیتی موسوم به Touchless Transition دارد که از داده‌های جمع آوری شده توسط حسگرهای تشخیص حرکت و الگوریتم‌های Wahoo برای جابجایی بین مودهای مختلف بدون نیاز به دریافت ورودی از کاربر استفاده می‌کند. امکان انتقال خودکار داده‌های مسابقه به کامپیوترهای دوچرخه Elemnt شرکت Wahoo هم وجود دارد و به این ترتیب ورزشکاران می‌توانند حین مسابقه با یک نگاهی کلی وضعیت خودشان را بررسی کنند.

استفاده از این ساعت با نمایشگر ضربان قلب TICKRx شرکت Wahoo هم امکان دنبال کردن اطلاعات پیشرفته تری را فراهم می‌کند. این داده‌ها با اپلیکیشن Wahoo همگام سازی شده و می‌توان آن‌ها را به صورت خودکار به سرویس‌های شخص ثالثی مثل Strava و TrainingPeaks بارگذاری کرد. امکان اتصال این ساعت به توربو ترینرهای هوشمند Wahoo هم برای کار با دوچرخه ثابت در محیط‌های بسته وجود دارد.

قیمت و ماندگاری شارژ

قیمت Elemnt Rival به عنوان یک ساعت اسپورت پیشرفته بسیار مناسب است و از ۳۷۹ دلار شروع می‌شود و همین حالا امکان خرید آن از طریق سایت شرکت Wahoo وجود دارد.

Wahoo ادعا کرده این ساعت در حالت کار به صورت یک ساعت معمولی ۱۴ روز و در حالت فعال بودن جی‌پی‌اس ۲۴ ساعت ماندگاری شارژ دارد در نتیجه برای رویدادهای طولانی (البته نه چند روزه) بسیار مناسب است. برای رویدادهای چند روزه محصولی مثل Garmin Instinct Solar مناسب است که به دلیل مجهز بودن به صفحه فتوولتاییک امکان شارژ آن از طریق نور آفتاب وجود دارد.

 

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هجده =

پست بعدی

فروش PS5 در ژاپن حدوداً چهار برابر ایکس‌باکس سری ایکس است

ی نوامبر 22 , 2020
فروش PS5 در ژاپن حدوداً چهار برابر ایکس‌باکس سری ایکس است اما هر دو کنسول sold out شدند طبق آمارهای جدید فروش PS5 در ژاپن، میزان فروش ایکس‌باکس سری ایکس و S را تحت االشعاع قرار داده و چهار روز پس از رونمایی از این محصول ۱۱۸ هزار عدد از […]
فروش PS5 در ژاپن حدوداً چهار برابر ایکس‌باکس سری ایکس است