نوکیا برای ساخت شبکه ۴G … روی ماه

نوکیا برای ساخت شبکه ۴G … روی ماه

ناسا از پشتیبانی نوکیا برای ۴G ماه استفاده می کند در ادامه به نوکیا برای ساخت شبکه ۴G … روی ماه می پردازیم

ناسا از ساخت نوکیا برای ساخت اولین شبکه همراه در ماه استفاده کرده است ، امیدوار است که در دسترس بودن ۴G بتواند از ماموریت های آینده پشتیبانی کند و به حضور پایدار در سطح ماه کمک کند.

برنامه “آرتمیس” آژانس فضایی ایالات متحده امیدوار است تا پایان دهه به این مهم دست یابد و زمینه را برای توسعه خدمات فضایی تجاری و سفر به مریخ فراهم کند. ایجاد یک شبکه ارتباطی که بتواند از برنامه های مختلف پشتیبانی کند ، به عنوان یک امر اساسی در این چشم انداز تلقی می شود.

نوکیا می گوید فناوری تجاری LTE در دهه گذشته خود ثابت کرده است که یک استاندارد ارتباطی قدرتمند است و برای پشتیبانی از انتقال صدا ، فیلم و داده مورد نیاز ناسا ایده آل است.

در اینجا لیستی از بهترین روترهای مشاغل کوچک در اطراف قرار گرفته است
راهنمای نهایی برای تقویت Wi-Fi
لیست بهترین مسیریاب های امن موجود را بررسی کنید
۴G روی ماه
به طور خاص ، شبکه برنامه ریزی شده از برنامه های مختلف فرازمینی ، از جمله توابع فرماندهی و کنترل ، کنترل از راه دور مریخ نوردان ماه ، ناوبری در زمان واقعی و پخش ویدئو با کیفیت بالا پشتیبانی خواهد کرد.

اگرچه بر اساس نوآوری های خارج از LTE LTE ساخته شده است ، اما این کیت به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان جمع و جور و دارای کارایی بالایی باشد و در برابر سفر از زمین ، فرود روی ماه و شرایط سخت فضا مقاومت کند. تجهیزات ، از جمله یک ایستگاه پایه ، در یک ماه فرودگر ادغام می شوند و پس از استقرار ، خود پیکربندی می شوند.

نوکیا تجهیزات شبکه لازم ، از جمله ایستگاه پایه LTE را در ماه فرودگر ادغام می کند و شبکه هنگام نصب خود پیکربندی می شود.

اگرچه این کیت بر اساس فناوری خارج از قفسه ساخته شده است ، اما به طور خاص برای زنده ماندن در سفر به فضا ، فرود و شرایط سخت ماه طراحی شده است. همچنین این فناوری ها به گونه ای طراحی شده اند که تا حد امکان فشرده و کارآمد باشند.

این زمینه برای برنامه های ۵G وجود دارد که در نهایت توسط شبکه امکان پذیر می شوند و نوکیا امیدوار است که چنین موارد استفاده از مشخصات بالا و ابتکاری به تلاش های آن برای تأمین سهم بیشتری از بازار تجهیزات مخابراتی با رقابت شدید کمک کند.

مارکوس ولدون ، CTO نوکیا گفت: “با بهره گیری از تاریخ غنی و موفق خود در فناوری های فضایی ، از پیشگام ارتباطات ماهواره ای تا کشف تابش زمینه مایکروویو کیهانی تولید شده توسط بیگ بنگ ، ما در حال ساخت اولین شبکه ارتباطی تلفن همراه در ماه هستیم.”

“شبکه های ارتباطی قابل اطمینان ، انعطاف پذیر و با ظرفیت بالا برای حمایت از حضور پایدار انسان در سطح ماه کلیدی خواهد بود. با ساخت اولین راه حل شبکه بی سیم با عملکرد بالا در ماه ، آزمایشگاه های نوکیا بل یک بار دیگر پرچم نوآوری پیشگام را فراتر از حد معمول قرار می دهند.

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

پست بعدی

اولین تصاویر منتشر شده از گلکسی S21 سامسونگ نشان دهنده ارتقای چشمگیر طراحی دوربین است

د اکتبر 19 , 2020
اولین تصاویر منتشر شده از گلکسی S21 سامسونگ نشان دهنده ارتقای چشمگیر طراحی دوربین است دیروز شنیده شد که گلکسی S21 سامسونگ (یا گلکسی S30) احتمالاً اوایل ژانویه رونمایی می‌شود و امروز شاهد انتشار اولین تصاویر از این گوشی سامسونگ هستیم.  در ادامه به اولین تصاویر منتشر شده از گلکسی […]
اولین نشت تصویر Samsung Galaxy S21 یک تغییر عمده در طراحی دوربین را نشان می دهد