کاربردی‌تر شدن اپلیکیشن الکسا

کاربردی‌تر شدن اپلیکیشن الکسا

هر چند صحبت کردن با اسپیکرهای الکسا معمولاً ساده‌ترین راه برای اجرای فرمان‌های پشتیبانی شده توسط هوش مصنوعی آمازون است، اما هنوز هم برخی قابلیت‌ها و توابع مثل تنظیم یک گجت متصل به شبکه جدید با استفاده از اپلیکیشن الکسا آسان‌تر انجام می‌شود. در ادامه به دلایل کاربردی‌تر شدن اپلیکیشن الکسا می پردازیم

حالا شرکت آمازون تصمیم گرفته پیاده سازی اپلیکیشن الکسا را تغییر دهد و کاربردها و توابع پرکاربرد کاربران را در دسترس آنها قرار دهد.

این اینترفیس بیشترین سطح شخصی سازی و امکان تنظیم برای کاربر را دارد و در صفحه اصلی آن مهارت‌های الکسا که زیاد از آنها استفاده می‌کنید، به عنوان اولین گزینه نمایش داده می‌شود. اگر تازه به جمع کاربران الکسا پیوسته باشید، مهارت‌های پرکاربرد و نکاتی مفید برای شروع کار با Amazon Music و لیست خرید آمازون مشاهده خواهید کرد.

تغییر دکمه‌ها

دکمه فعال سازی الکسا هم از پایین صفحه (جایی که به گفته آمازون پیدا کردن آن سخت است) به بالا منتقل شده اشت. همانطور که قبلاً اعلام شده، حالا می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن فرمان و فقط با بیان کلمه “الکسا” به دستیار هوشمند آمازون دسترسی داشته باشید البته به این شرط که به این قابلیت مجوز دسترسی و اجرا داده باشید.

دکمه More هم حالا به گوشه سمت راست منتقل شده که قابلیت دید بیشتری دارد و آیتم‌هایی مثل Routines، Skills، Reminders، Settings و تقریباً هر چیزی که الکسا قادر به انجام آن است، در آنجا قرار گرفته است.

انتشار این آپدیت شروع شده و تا انتهای آگوست برای کاربران اندروید، iOS و Fire OS قابل استفاده خواهد بود.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 13 =

پست بعدی

آشنایی با قابلیت بارگذاری فوری PS5

ی آگوست 2 , 2020
آشنایی با قابلیت بارگذاری فوری PS5 و طرز کار این قابلیت قابلیت بارگذاری فوری PS5 که حالا با نام رسمی Activities شناخته می‌شود، در یک مقاله جدید به صورت بررسی شد. در بررسی اجمالی منتشر شده توسط سایتGamereactor برای بازی ویدیویی WRC 9 توضیحات کاملی درباره قابلیت بارگذاری سریع بخش‌های […]
آشنایی با قابلیت بارگذاری فوری PS5