Cisco Webex بالاخره امکان استفاده از پس زمینه‌های مجازی را فراهم کرد

Cisco Webex بالاخره امکان استفاده از پس زمینه‌های مجازی را فراهم کرد

Webex هم بالاخره با معرفی قابلیت پس زمینه‌های مجازی (virtual background) با رقبای خودش در حوزه ویدیو کنفرانس همگام شد.

این پلتفرم سیسکو که کسب و کارهای زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند، از رقبایی مثل Zoom  و Google Meetجامانده که هر دوی آنها امکان تنظیم پس زمینه را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

اما حالا کاربران Webex هم می‌توانند پس زمینه تصویر خودشان را محو کنند تا فضای پشت سرشان را مخفی کرده یا به جای آن از چند تصویر پس زمینه آماده استفاده کنند.

پس زمینه‌های Webex

این قابلیت جدید برای کاربران Webex در سیستم عامل‌های مک، ویندوز و iOS فراهم شده و نسخه اندروید آن هنوز در مرحله بتا قرار دارد.

کاربران کامپیوتر می‌توانند در رویدادها و میتینگ‌ها از اپلیکیشن کامپیوتری Webex Meetings استفاده کنند. می‌توانید قبل از شرکت در میتینگ یا حین جلسه با کلیک کردن روی Change Background تصویر پس زمینه را تغییر دهید.

اگر این کار را قبل از برقراری تماس با Webex انجام دهید، یک منو از گزینه‌های موجود در اختیار شما قرار می‌گیرد از جمله امکان انتخاب پس زمینه‌های مجازی. همچنین یک گزینه به نام Blur هم وجود دارد که با کلیک روی آن می‌توانید میزان محو شدن پس زمینه را مشخص کنید.

برای تغییر پس زمینه حین تماس، روی آیکن Menu در پنجره‌ی نمای خود کاربر کلیک کرده و Change Virtual Background را انتخاب کنید. سپس می‌توانید از تنظیمات Blur برای محو کردن تصویر پشت سر خودتان استفاده کنید یا یک پس زمینه مجازی انتخاب کنید و بعد روی Apply کلیک کنید. همچنین، Webex تنظیمات شما را برای جلسات بعدی به خاطر می‌سپارد تا نیازی نباشد که این فرایند را چند بار تکرار کنید.

کاربران مک هم باید از macOS High Sierra (نسخه ۱۰٫۱۳) یا جدیدتر استفاده کنند و پردازنده‌ای با بیشتر از دو کور داشته باشند و برای آی‌مک هم باید از نسخه ۱۲,۲ یا جدیدتر استفاده کنند. کاربران ویندوز برای استفاده از این قابلیت باید کامپیوتری با ویندوز ۱۰، ۲۰۱۲ یا جدیدتر و پردازنده Sandy Bridge اینتل یا AMD Bulldozer داشته باشند.

کاربران موبایل هم می‌توانند در جلسات، رویدادها و آموزش‌ها با اپلیکیشن Webex Meetings از پس زمینه‌های مجازی استفاده کنند.

کاربران iOS باید آیپدپرو یا آیفون ۷ یا جدیدتر داشته باشند و می‌توانند پس از ملحق شدن به یک جلسه پس زمینه تصویر خودشان را عوض کنند؛ سیسکو به کاربران توصیه کرده هنگام ملحق شدن به یک تماس، ویدیو را غیرفعال کنند.

روی Video کلیک کرده و بعد Virtual Background را انتخاب کنید تا منوی بعدی را مشاهده کنید. در این منو می‌توانید از گزینه Blur برای محو کردن پس زمینه استفاده کنید، یکی از تصاویر پیش فرض را انتخاب کنید یا با کلیک روی آیکن + عکس مورد نظرتان را به عنوان پس زمینه انتخاب کنید.

کاربران اندروید هم باید همین مراحل را طی کنند اما نسخه اندروید این اپلیکیشن در مرحله بتا قرار دارد و سیسکو هنوز اعلام نکرده که کدام دستگاه‌ها یا نسخه‌های نرم‌افزاری از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

پست بعدی

تکنولوژی چگونه باعث دیجیتالیزه شدن حوزه مراقبت‌های بهداشتی می‌شود؟

ی جولای 19 , 2020
تکنولوژی چگونه باعث دیجیتالیزه شدن حوزه مراقبت‌های بهداشتی می‌شود؟ تکنولوژی دیجیتال در حال متحول کردن تمامی صنایع و تقریباً تمامی جنبه‌های زندگی انسان در کشورهای توسعه یافته است اما کمتر صنعتی به اندازه صنعت مراقبت‌های بهداشتی این تغییرات را به صورت گسترده و عمیق مشاهده می‌کند. اما تکنولوژی چگونه باعث […]
تکنولوژی چگونه باعث دیجیتالیزه شدن حوزه مراقبت‌های بهداشتی می‌شود؟

ممکن است بپسندید