مشکلات IOS 14: در اینجا نحوه رفع رایج ترین اشکالات آیفون آورده شده است

مشکلات IOS 14: در اینجا نحوه رفع رایج ترین اشکالات آیفون آورده شده است

اشکال در نرم افزار iOS 14 باعث رفع آیفون تازه به روز شده شما می شود

مشکلات iOS 14 می تواند ارتقا software نرم افزار زیبای آیفون در غیر این صورت اپل را خراب کند ، بنابراین ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم اشکالات و اشکالات iOS 14 را برطرف کنید.

WiFi شکسته ، عمر ضعیف باتری و تنظیمات خودکار تنظیم مجدد ، بیشترین صحبت در مورد مشکلات iOS 14 است ، به گفته کاربران آیفون. خوشبختانه ، به روزرسانی iOS 14.0.1 اپل بسیاری از مشکلات را برطرف می کند ، همانطور که در زیر در تغییرات تغییر یافته به آن اشاره کردیم.

این برای ما چیز جدیدی نیست – ما از زمان بتا با iOS 14 روبرو بوده ایم و در حالی که برخی از اشکالات برطرف شده اند ، چند مورد ناخوشایند وجود دارد. بیشتر مسائل آزاردهنده تر از شدید هستند: قطع مداوم WiFi با توجه به میزان استفاده افراد از آن برای جلوگیری از جمع آوری شارژ زیاد داده بسیار ناپسند است.

در زیر ، ما مشکلات برتر iOS 14 را به همراه هرگونه رفع مشکل که تاکنون مشخص شده است ، توضیح خواهیم داد. بسیاری از راه حل ها شامل به روزرسانی به آخرین نسخه iOS است. وقتی متوجه شدیم که به روزرسانی به این مسئله پرداخته است ، آن را برای هر نسخه بعدی iOS رفع کنید ، مگر اینکه خلاف آن را یادداشت کنیم.

برای به روزرسانی به آخرین نسخه ، به تنظیمات> عمومی> به روزرسانی نرم افزار> بارگیری و نصب بروید و وقتی گزینه در دسترس قرار گرفت ، اکنون نصب را کلیک کنید.

iOS 14 در iPhone شما بارگیری نمی شود
از نظر فنی ، شما هنوز در iOS 14 نیستید و این اولین مشکل اساسی است. اگر آیفون سازگار دارید ، باید بتوانید آخرین به روزرسانی نرم افزار را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که آیفون سری iPhone 6S یا جدیدتر هستید.

همچنین برای بارگیری iOS 14 به فضای کافی در دستگاه خود احتیاج دارید و باتری باید شارژ شود. بهتر است وقتی آیفون خود متصل است ، iOS 14 را نصب کنید. اگر قبلاً نسخه بتا را آزمایش کرده اید ، آن نسخه از نرم افزار را در تنظیمات> عمومی> نمایه ها حذف کنید.

افزودن یا ویرایش ابزارکهای iOS 14 امکان پذیر نیست
ابزارک های iOS 14 ستاره این به روزرسانی آیفون هستند ، با این وجود افزودن یا ویرایش ابزارک ها برای شما دشوار است. اگر از ما بخواهید مطمئناً این یک مشکل iOS 14 است.

با ضربه زدن روی نماد + در گوشه بالا سمت راست (در حالی که در حالت jiggle هستید) ، برنامه های جدیدی که بارگیری می کنید امکان افزودن ابزارک را به شما نمی دهد.

مشکل iOS 14 برطرف شد: اگرچه ما تا زمانی که اپل به روزرسانی نکند برای رفع اشکال شناخته شده ویدجت ها ، این مسئله را حل شده حل نمی کنیم ، در اینجا یک راه حل سریع پیدا کردیم: اگر ابتدا برنامه را باز کنید و با آن بازی کنید ، سپس آن را ببندید ، ممکن است متوجه شوید که پس از زدن نماد + در لیست ویجت ها نشان داده می شود.

قطع ارتباط از WiFi – حل شده است
همانطور که MacWorld متوجه شده است ، بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی و انجمن ها از از دست دادن WiFi پس از ارتقا به iOS 14 شکایت کرده اند. برخی اظهار داشتند که وقتی صفحه خود را قفل می کنند و آیفون خود را در حالت خواب قرار می دهند ، اتصال آنها قطع می شود ، مانند این کاربر در انجمن های اپل ، که ادعا می کند باید به صورت دستی به WiFi متصل شوند.

مشکل iOS14 حل شد: اپل قبلاً نسخه جدید سیستم عامل iOS 14.0.1 را ارائه داده است که هدف آن رفع مشکلات جلوگیری از اتصال آیفون به شبکه های WiFi است. امیدوارم این مشکل خاص در رفع مشکل گنجانده شده باشد.

برنامه های پیش فرض نامه و مرورگر سوئیچ شده در هنگام بازنشانی در حال بازگشت هستند – حل شد
یکی از جالب ترین ویژگی های جدید در iOS 14 امکان تنظیم برنامه های شخص ثالث به عنوان پیش فرض نامه های ایمیل و مرورگرهای اینترنت برای iPhone شما است. اما در نسخه اولیه ، برخی از کاربران دریافتند که پس از بازنشانی تلفن ها ، برنامه های نامه و مرورگر آنها به طور پیش فرض از تنظیمات کارخانه خود – به ترتیب Mail و Safari – استفاده می کنند.

مشکل iOS 14 برطرف شد: به روزرسانی سیستم عامل ، iOS 14.0.1 ، صحیحاً برای این مسئله رفع اشکال کرده است ، بنابراین امیدوارم برای کاربرانی که آن را تجربه کرده اند برطرف شود.

مشکلات IOS 14: در اینجا نحوه رفع رایج ترین اشکالات آیفون آورده شده است

ابزارک Apple News “Top Stories” خالی به نظر می رسد – رفع شد
برخی از کاربران ، مانند این مورد در تالارهای گفتگوی رسمی اپل ، ابزارک هایی را برای Apple News تنظیم کرده اند که قسمت “Top Stories” آن خالی به نظر می رسد ، در حالی که بخش های دیگر با محتوای پر شده اند. این مسئله در ابزارک های دیگر از جمله Weather و Music مشاهده شد.

مشکل iOS 14 برطرف شد: اپل صریحاً در iOS 14.0.01 اصلاحیه خاصی را برای این مسئله اضافه کرد که یک هفته بعد از انتشار iOS 14 سریعاً رفع شد. مشخص نیست که آیا با این کار سایر ابزارک ها نیز برطرف می شوند.

مشکلات IOS 14: در اینجا نحوه رفع رایج ترین اشکالات آیفون آورده شده است

منظره یاب دوربین آیفون ۷ صفحه سیاه را نشان می دهد – ثابت شده است
دارندگان آیفون ۷ مانند این پوستر رسمی فروم اپل با تاریک شدن منظره یاب برنامه دوربین مشکلی دارند. کاربر فوق گزارش داد که باز کردن منظره یاب در Snapchat یا Instagram منجر به یک صفحه سیاه مشابه می شود. مشخص نیست که آیا فقط بر دارندگان آیفون ۷ تأثیر گذاشته است یا اینکه آیفون های دیگر تحت تأثیر قرار گرفته اند.

مشکل iOS 14 حل شد: ظاهراً این مشکل در به روزرسانی سریع iOS 14.0.1 که به طور خاص به این مشکل رسیدگی شد ، برطرف شد.

باتری سریعتر تخلیه می شود
برخی از کاربران گزارش می دهند که ، پس از نصب iOS 14 ، باتری آنها با سرعت نگران کننده ای مانند این صاحب آیفون در تالارهای گفتگوی رسمی اپل ، تخلیه شده است.

تبلیغات

اگرچه مشخص نیست که آیا به طور خاص iOS 14 باعث شده است که آیفون ها باتری سریع تری از دست بدهند ، اما این مسئله به طور مرتب برای برخی از کاربران هنگام نصب نسخه جدید iOS رخ می دهد. هنگام ارتقا به نسخه جدید سیستم عامل ، آیفون های کاربران مجدداً پرونده ها و برنامه های خود را نمایه سازی می کنند تا بتوانند آنها را سریعتر و با کارآیی بیشتری پیدا کنند – به عبارت دیگر ، این تخلیه باتری ممکن است فقط موقتی باشد تا زمانی که آیفون شما عادت کند به روز رسانی جدید.

در صورت ادامه اتلاف باتری موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کرد – یعنی بررسی اینکه آیا ظرفیت آن با گذشت زمان از بین رفته است. برای بررسی خراب شدن باتری ، به تنظیمات> باتری> باتری سلامتی بروید.

در این صورت ، یا اگر می خواهید عمر باتری را به طور کلی افزایش دهید ، روش های زیادی برای توصیه این اپل وجود دارد ، مانند خاموش کردن روشنایی خودکار روی صفحه (تنظیمات> عمومی> قابلیت دسترسی> نمایش مکانها) و نگه داشتن آن به صورت دستی تنظیم کم همچنین می توانید تازه سازی برنامه ها را در پس زمینه خاموش کنید (تنظیمات> عمومی> پس زمینه برنامه تازه سازی) و خدمات موقعیت مکانی را در برنامه ها خاموش کنید (تنظیمات> حریم خصوصی> خدمات موقعیت مکانی). سرانجام ، شما می توانید به راحتی و با تغییر حالت به حالت کم مصرف (تنظیمات> باتری) چندین ویژگی فوق را خاموش کنید.

هشدار “زندان شکسته”
آیا از طریق برنامه ای هشدار داده اید که آیفون شما Jailbroken شده است ، مانند این کاربر در انجمن های اپل پیامی دریافت کرده اید؟ خسته نباشید – ممکن است برنامه شما به طور کامل به iOS 14 به روز نشده باشد و در شناسایی سیستم عامل جدید به عنوان یک به روزرسانی رسمی موفق نیست. در صورت امکان به توسعه دهندگان فرصت دهید و به روزرسانی بعدی برنامه را نصب کنید یا در صورت دریافت پیام خطا ، با آنها تماس بگیرید تا موضوع را به آنها هشدار دهند.

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

پست بعدی

آشنایی با تفاوت‌های مهم GiFi و WiFi

س سپتامبر 29 , 2020
آشنایی با تفاوت‌های مهم GiFi و WiFi GiFi مخفف Gigabit Wireless و  WiFi مخفف Wireless Fidelity یا WLAN است. در این مقاله سعی داریم به آشنایی با تفاوت‌های مهم GiFi و WiFi بپردازیم . فناوری GiFi در ادامه ویژگی‌های فناوری GiFi را مشاهده می‌کنید: این، اولین فرستنده، گیرنده جهان است […]
آشنایی با تفاوت‌های مهم GiFi و WiFi