معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

ضد آب بودن دستبند هوشمند باعث می‌شود که بتوانید از آن در هنگام شنا یا دوش گرفتن استفاده کنید؛ بدون اینکه نگران آسیب دیدن آن باشید. مسلماً تمام دستبندهای هوشمند این ویژگی را ندارند اما با پیشرفت تکنولوژی ساخت این دستبندها، قابلیت ضد آب بودن در آنها بیشتر مشاهده می‌شود. قبلاً این تکنولوژی در دستبندها و گجت‌هایی پیشرفته تر با قیمت بالاتر مشاهده می‌شد اما حالا ابزارهای ارزان قیمت تری مثل Xiaomi Mi Band 3 هم این ویژگی را دارند. از طرفی گران یا جدید بودن گجت‌های Fitbit لزوماً به این معنا نیست که در آنها از تکنولوژی ضدآب استفاده شده باشد. در ادامه شما را با محصولات ضد آب Fitbit بیشتر آشنا می‌کنیم.

باید توجه داشت که هر چند برچسب ضد آب به این دستبندها تعلق گرفته اما قرار نیست که ساعت‌ها در آب بمانند یا وقتی در آب غوطه ور هستند بتوانند همه کار انجام دهند. هر کدام از این دستبندها محدودیت‌های خاصی دارند و ما هم اطلاعات مربوط به این محدودیت‌ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کدام مدل‌های Fitbit ضد آب هستند؟

Fitbit Charge 3

 معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

این دستبند که جدیدترین محصول Fitbit است، ضد آب است و حتی می‌توانید آن را با خود به استخر ببرید.

Fitbit Ionic

معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

 

این محصول هم که اولین ساعت هوشمند Fitbit است، ضد آب است و می‌توانید آن را با خود به استخر ببرید و یکی از بهترین محصولات Fitbit برای نظارت بر ورزش شنا است.

Fitbit Versa

معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

دومین ساعت هوشمند Fitbit هم ضد آب است و قابلیت پیگیری و نظارت بر حرکات شما حین شنا را دارد.

Fitbit Versa Lite

 معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

این محصول هم مثل Fitbit Versa که در بالا معرفی شد، ضد آب است با این تفاوت که نسبت به دو مدل ساعت هوشمند دیگر این کمپانی ارزان قیمت تر است.

Fitbit Inspire and Inspire HR

 

معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

Fitbit Inspire و Inspire HR دو مدل از جدیدترین ردیاب‌های سلامت این کمپانی هستند و هر دوی آنها امکان قرار گرفتن زیر آب را دارند. البته این دو محصول قابلیت ردیابی حرکات شنا را ندارند بنابراین اگر قصد نظارت بر فعالیت‌های خودتان حین شنا را دارید، احتمالاً این دو محصول را نمی‌پسندید.

Fitbit Flex 2

 

 معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

 

این محصول، اولین محصول ضد آب این کمپانی است که در اواخر سال ۲۰۱۷ معرفی شد و در حال حاضر ارزان ترین دستبند هوشمند Fitbit است.

Fitbit Ace

 

معرفی محصولات ضد آب شرکت Fitbit

 

این دستبند هوشمند تنها محصول Fitbit برای کودکان است و می‌توان حین دوش گرفتن از آن استفاده کرد اما بردن آن به استخر توصیه نمی‌شود.

توصیه‌های ایمنی برای محصولات ضد آب Fitbit

علاوه بر توصیه‌هایی که درباره استفاده از محصولات Fitbit در استخر و حین دوش گرفتن ذکر شد، این کمپانی توصیه‌های دیگری هم برای استفاده مناسب از این دستبندها دارد.

در سایت رسمی Fitbit در قسمت “ضد آب” هر کدام از این محصولات (به غیر از Fitbit Ace) نوشته ای با این مضمون درج شده است: “توصیه می‌کنیم پس از شنا کردن یا خیس شدن بند این محصولات، آن را خشک کنید چون مثل هر نوع ابزار پوشیدنی دیگری، برای پوست بدن بهتر است که بند دستبند خشک و تمیز باشد. استفاده از Charge 3 را در سونا یا جکوزی توصیه نمی‌کنیم.”

 

 

منبع : Techradar

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

پست بعدی

مزایا و معایب صفحه کلیدهای بی‌سیم

چ سپتامبر 11 , 2019
مزایا و معایب صفحه کلیدهای بی‌سیم امروزه همه افراد از سیم و سیم کشی خسته شده اند، بنابراین عده زیادی علاقه دارند به جای استفاده از صفحه کلید USB یا PS2 از صفحه کلیدهای بی‌سیم استفاده کنند و این به لطف وجود تکنولوژی بی‌سیم است که امکان حرکت آزادانه را […]
مزایا و معایب صفحه کلیدهای بی‌سیم