نحوه استفاده از ۵ ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید۱۱

نحوه استفاده از ۵ ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید۱۱

اندروید ۱۱ به عرضه نزدیکتر می شود و ما برخی از مفیدترین ویژگی ها و پیشرفت ها را برجسته می کنیم. نحوه استفاده از ۵ ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید۱۱

از زمانی که گوگل بتا عمومی آندروید ۱۱ را راه اندازی کرد ، مدتی بود که به کاربران Google Pixel امکان کمک به آزمایش و دریافت پیش نمایش اولیه از تغییراتی را می دهد که شامل می شوند. بسیاری از ویژگی های زیر هود برای توسعه دهندگان و کاربران شجاع به طور یکسان وجود دارد ، اما آندروید ۱۱ بسیار بیشتر از این وجود دارد.

برای مقابله با اشکالات تصادفی به یک تلفن سازگار و کمی صبر احتیاج دارید ، اما اگر نمی خواهید منتظر انتشار کامل آن باشید ، می توانید Android 11 beta را نصب کنید.

من از اندروید ۱۱ در Pixel 4 XL استفاده کرده ام و چندین ویژگی را پیدا کرده ام که روش استفاده از اندروید را تغییر می دهد – برای بهتر. صفحه کنترل سریع در حال اجرا برای انتخاب موردعلاقه من است ، و بعد از آن کنترل های رسانه ای تجدید نظر شده است. از طرف دیگر ویژگی جدید Bubbles عادت خواهد کرد.

پنج ویژگی که من در زیر توضیح می دهم ، همه چیزهایی که در Android 11 گنجانده شده اند نیست. در ضمن ، اکنون با این ویژگی های اندروید ۱۱ آشنا شوید ، بنابراین می دانید که اواخر امسال چه چیزی به تلفن شما می آید.

کنترل  سریع آندروید ۱۱ برجسته واقعی است
اولین کاری که باید بعد از نصب اندروید ۱۱ انجام دهید ، چه بتا باشد یا چه زمانی که آن را به طور رسمی منتشر کردید ، طولانی بودن دکمه پاور روی تلفن خود است تا بتوانید صفحه جدید کنترل سریع را ظاهر کنید. حداقل در پیکسل ، این صفحه گزینه های کنترل قدرت را در بالای صفحه به شما می دهد ، میانبرهایی را به کارت های Google Pay و گذرگاه های شبانه روزی شما ارائه می دهد ، و سپس در زیر آن ویژگی مورد علاقه من Android 11 را پیدا خواهید کرد – کنترل سریع برای خانه هوشمند. دستگاه ها

نحوه استفاده از 5 ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید11

تلفن من بطور خودکار چند دستگاهی را که به دستیار Google مرتبط شده ام ، انتخاب کردم ، مانند ترموستات Nest در دفتر من و درب ویدیوی Nest. من حتی می توانم جریان مستقیم را از طریق درب من به طور مستقیم بر روی این صفحه مشاهده کنم ، بدون اینکه برنامه Nest را باز کنم (که کند است و برای استفاده درد دارد). عالیه.

با ضربه زدن بر روی دکمه منو و انتخاب کنترل های اضافه یا ویرایش می توانید دستگاه های خانگی هوشمند را از این شبکه اضافه یا حذف کنید.

به نظر می رسد حباب های پیام رسانی برای دوستانتان مفید واقع می شوند
حباب ها را به خاطر می آورید؟ قرار بود این ویژگی جزئی از آندروید ۱۰ باشد ، اما گوگل در آخرین لحظه آن را کشید. خوب ، آنها بازگشتند.

حباب ها مشابه ویژگی پیام “فیس بوک” در Messenger Messenger هستند. هنگام فعال سازی ، یک نماد کوچک – یا حباب – روی صفحه نمایش شما بدون توجه به برنامه ای که استفاده می کنید قابل مشاهده است. بر روی نماد ضربه بزنید و یک پنجره کوچک برای شما باز می کند و می توانید پیام های جدید را در آن موضوع بخوانید ، بدون آنکه برنامه را به طور کامل باز کنید. می توانید Bubble را به دور صفحه خود بکشید ، یا آن را به پایین صفحه بکشید تا آن را حذف کنید.

اندکی پس از آغاز بتا عمومی ، برنامه پیام ها را برای کار با Bubbles به روز کرد. برای به روزرسانی ممکن است شما مجبور به انتخاب برنامه بتا Messages شوید.

نحوه استفاده از 5 ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید11

به منظور استفاده از حباب برای مکالمه ، روی نماد Bubbles کوچک در گوشه پایین سمت راست اعلان ضربه بزنید. ضربه زدن روی آن بلافاصله Bubbles را برای آن موضوع فعال می کند.

راه دیگر فعال کردن Bubbles برای مکالمات خاص ، فشار طولانی در اعلان آن و علامت گذاری آن به عنوان اولویت است. انجام این کار نه تنها حباب های مربوط به آن موضوع را روشن می کند بلکه به شما امکان می دهد مکالمه را از طریق Do Not Disturb از هم دور کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ پیام دیگری را از دست ندهید.

سپس می توانید نمادهای مختلف گپ های حباب خود را روی صفحه خود بکشید یا روی نماد شخص شخصی که می خواهید با او صحبت کنید ، ضربه بزنید و موضوع بدون اینکه هرگز برنامه ای را که اکنون استفاده می کنید ترک کنید باز خواهد شد. خوشحالم که این یک ویژگی انتخاب بر اساس هر موضوع است ، به جای ویژگی همه یا چیزهایی مانند Head Heads. این کثیف و کاملاً غلط است.

برای خلاص شدن از یک حباب برای یک مکالمه خاص ، کافی است نماد را به X کوچک کوچکی که در پایین صفحه نمایش دارد نشان دهید.

پیشنهادات برنامه جایگزین حوض برنامه شما
بلافاصله پس از نصب بتا عمومی و باز کردن قفل Pixel 4 XL ، با گزینه ای برای فعال کردن پیشنهادات برنامه در صفحه اصلی پذیرایی شدم. من با اطمینان از اینکه دقیقاً دقیقاً چه چیزی بود ، با اکراه قبول کردم. معلوم است ، بسیار خسته کننده است.

پیش از این ، آندروید بسته به زمان روز و سایر عوامل مرموز ، در کشوی برنامه برنامه هایی را پیشنهاد می کرد که می خواهید از آنها استفاده کنید. در Android 11 ، اکنون یک سری پیشنهادات برنامه در پایین صفحه اصلی خود وجود دارد که در آن اسکله اصلی برنامه شما به طور معمول نمایش می یابد.

نحوه استفاده از 5 ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید11

برنامه ها حاشیه درخشان در اطراف خود دارند و اغلب هنگام بازگشت به صفحه اصلی خود هنگام استفاده از تلفن خود تغییر می کنند. می توانید با فشار طولانی بر روی هر یک از نمادهای برنامه ، آن پیشنهاد را به صفحه اصلی خود وارد کنید.

اگر نمی خواهید برنامه هایی مانند Gmail نشان داده شود حتی اگر از یک برنامه ایمیل دیگر استفاده کنید ، می توانید برنامه ها را به عنوان پیشنهادات مسدود کنید.

برای دسترسی به پیشنهادات برنامه و متناسب با نحوه عملکرد طولانی مدت در صفحه اصلی خود ، گزینه تنظیمات خانه و سپس پیشنهادات را انتخاب کنید. در آنجا می توانید پیشنهادات را در کشوی برنامه و در صفحه اصلی کنترل کنید یا برنامه های نمایش در لیست را مسدود کنید.

آندروید ۱۱ کنترل های متعصب تر از موسیقی دریافت می کند
در اطلاعیه ارسال وبلاگ برای بتا عمومی آندروید ۱۱ ، گوگل یک رابط کنترل موسیقی جدید را نمایش داد که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسید. به جای اینکه کنترل های پخش بیشتر به عنوان یک اطلاع رسانی در انتظار باشند ، در پانل تنظیمات سریع در بالای صفحه شما قرار می گیرند. و هنگامی که با آنها تعامل دارید ، گزینه جدیدی برای کنترل محل پخش موسیقی وجود دارد.

به عنوان مثال ، اگر Google Pixel Buds 2 جدید و Nest Hub (90 دلار در Crutchfield) در Google دارید ، می توانید به سرعت با یک زن و شوهر شیر آب بین دو دستگاه جابجا شوید.

نحوه استفاده از 5 ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید11

در مورد بتا ۲ عمومی ، این ویژگی باید به طور پیش فرض فعال شود و شما لازم نیست کاری کنید که آن را به کار ببندید. اما اگر اندروید ۱۱ بتا را نصب کردید ، و هنگام شروع پخش موسیقی ، این ویژگی پیدا نمی شود. ناامید نشوید – آنجاست ، اما پنهان است.

با باز کردن برنامه تنظیمات و رفتن به About phone باید گزینه های برنامه نویس را بر روی تلفن خود فعال کنید. به قسمت پایین صفحه بروید و در آنجا Build Number را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید تا ببینید که یک اعلان کوچک نشان داده شده است و می گوید چیزی مانند “تبریک می گوید! اکنون شما یک برنامه نویس هستید.”

در مرحله بعد ، باید در تنظیمات> سیستم به گزینه های Developer برویم. پس از آنجا ، از سرگیری رسانه را پیدا کنید ، آن را روشن کنید و سپس تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید.

دفعه دیگر که موسیقی را شروع می کنید ، کنترل های رسانه ای جدید در دسترس خواهند بود.

یک ضبط کننده صفحه نمایش داخلی
عکس گرفتن از تصاویر روشی سریع و آسان برای ضبط چیزی روی صفحه نمایش شماست ، اما مواقعی وجود دارد که ضبط بهتر به وظیفه مورد نظر مناسب است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید مهارت های بازی خود را نشان دهید ، یا مراحل تولید مثل اشکال – ضبط FTW روی صفحه را برجسته کنید! .

نحوه استفاده از 5 ویژگی برتر مورد علاقه ما در آندروید11

می توانید بعد از نصب اندروید ۱۱٫ ابزار Screen Record را در پنل تنظیمات سریع پیدا کنید. در صورت عدم مشاهده ، روی نماد مداد ضربه بزنید تا آن را به پانل خود اضافه کنید.

بر روی نماد Screen Record ضربه بزنید و انتخاب کنید آیا می خواهید میکروفون صوتی را ضبط کند و آیا می خواهید تعامل لمسی شما در فیلم برجسته شود. برای متوقف کردن ضبط ، روی اعلان Screen Record ضربه بزنید. این فیلم در صفحه دوربین شما ذخیره می شود که در آنجا می توانید ضبط را ویرایش و به اشتراک بگذارید.

ما قصد داریم تا به آندروید ۱۱ بپردازیم و ببینیم چه چیزهای دیگر در تمام مراحل بتا پنهان شده یا اضافه شده اند. همچنین تغییرات مهم در نحوه مدیریت Android تنظیمات حریم خصوصی شما باید بدانید وجود دارد. در ضمن ، اگر فقط نمی توانید منتظر عرضه اندروید ۱۱ در اواخر سال جاری باشید ، می توانید همین حالا آن را نصب کنید.

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

پست بعدی

ممکن است مک‌بوک جدید شرکت اپل ارزان‌ترین لپ‌تاپ این شرکت پس از سال‌ها باشد

ی آگوست 2 , 2020
ممکن است مک‌بوک جدید شرکت اپل ارزان‌ترین لپ‌تاپ این شرکت پس از سال‌ها باشد طبق اطلاعاتی که به تازگی به دست آمده، ممکن است مک‌بوک مبتنی بر معماری ARM شرکت اپل ارزان‌ترین لپ‌تاپ این شرکت تا به امروز باشد. در خبر جدید منتشر شده توسط حساب توئیتری iHacktu Pro، ادعا […]
ممکن است مک‌بوک جدید شرکت اپل ارزان‌ترین لپ‌تاپ این شرکت پس از سال‌ها باشد