چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

اگر خوابتان آشفته است، احتمالاً نیاز به تنظیم چرخه خواب خود دارید. اپل واچ با استفاده از یک اپلیکیشن این  کار را ساده خواهد کرد. پس از بیدار شدن از خواب احساس خستگی دارید؟ تصور می‌کنید به اندازه کافی خواب دریافت نکرده اید، یا کیفیت خواب مطلوبی نداشته اید؟ زمان آن رسیده تا روی الگوی خواب خود نظارت کنید. اپلیکیشن اپل واچ روشی برای دستیابی به این مورد را ارائه خواهد داد. در این مقاله خواهیم آموخت که چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم.

ساعت خود را در رختخواب به دست کنید و اپلیکیشن را برای نظارت بر خواب خود فعال نمایید. به این صورت از مدت زمان خواب خود طی یک شب عادی  و مقدار خواب عمیق تان آگاه خواهید شد. این اپلیکیشن ها نتایج را به گوشی آیفون شما منتقل خواهند کرد، صبح روز بعد می توانید الگوی خواب خود را بررسی و خواب خود را با گذشت زمان تنظیم نمایید.

نگران توان باتری خود هستید؟ نباشید. اگر قبل از خواب یک تقویت کننده به آن وصل کنید، باتری اپل واچ شما خالی نخواهد شد. قبل از خواب برای یک یا دو ساعت آن را به شارژر وصل کنید، به این ترتیب تمام طول شب دوام خواهد آورد.

توجه داشته باشید این اپلیکیشن ها صد در صد دقیق نمی باشند، آزمایش های دقیق تر پزشکتان را درگیر نموده و نیازمند یک مطالعه کامل روی خواب شما است.

برای اپل واچ خود دانلود کنید

اپلیکیشن های خواب روی همه اپل واچ ها کار می کنند. اما ابتدا باید  آن ها را روی آیفون خود دانلود نمایید. برای این کار، ابتدا اپلیکیشن  Watch را در گوشی خود باز کنید. صفحه My Watch را پایین بکشید. در قسمتAvailable Apps ، روی دکمه   Install  اپلیکیشنی که میخواهید دانلود شود ضربه بزنید. اپلیکیشن مورد نظر به ساعتتان منتقل می شود و در قسمت Installed on Apple Watch  دیده خواهد شد.

همچنین می توانید اپلیکیشن مورد نظر را همزمان روی گوشی و ساعت نصب نمایید. در اپلیکیشن  Watch گوشی، روی آیکون Search  ضربه بزنید ونام اپلیکیشن مورد نظر را تایپ کنید. جهت نصب اپلیکیشن بر گوشی و ساعت تان روی دکمه Get  یا Price  ضربه بزنید.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

ردیاب  AutoSleep برای ساعت

به ازای ۲ دلار و۹۹ سنت، ردیاب  AutoSleep  به صورت خودکار خواب شما را کنترل می نماید. ابتدا این اپلیکیشن را روی آیفون خود نصب کنید تا ساعتی که معمولا به رختخواب می روید یا بیدار می شوید را نشان دهد.سپس دقیقا زمانی که در آن ساعت مشخص دراز کشیده اید، اپلیکیشن شروع به نظارت بر خوابتان خواهد کرد. همچنین می توانید به صورت دستی روی کلید Lights off ضربه بزنید تا به اپلیکیشن اطلاع دهید که قصد خوابیدن دارید. صبح روز بعد اپلیکیشن را باز کنید، مشاهده خواهید کرد که چه مدت در رختخواب بوده اید و عملا چه مدت خوابیده اید. چنانچه اپلیکیشن خواب هرشب شما را ثبت می کند، روی میانگین خوابتان نیز نظارت دارد.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

نظارت بر اطلاعات با AutoSleep

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از خوابتان روی ساعت، صفحه اپلیکیشن را پایین بکشید، یکی از صفحات مقدار خوابتان در رختخواب و همچنین میانگین ضربان قلبتان رادر طول شب نمایش می دهد. صفحه دیگر مقدار خواب، مقدار خواب با کیفیت، متوسط ضربان قلب، مقدار خواب عمیق و زمانی که در طول شب بیدار بوده اید را نشان می دهد.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

ردیاب AutoSleep در آیفون

برای مشاهده اطلاعات بیشتر، شامل تاریخچه خواب، روی آیفون خود AutoSleep  را باز نموده و صفحه های مختلف را پایین بکشید. با وجود رایگان بودن دیگر اپلیکیشن های خواب،  AutoSleep به واسطه جزئیاتی که از خوابتان ارائه می دهد ، یک اپلیکیشن پولی می باشد.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیمPillow

اپلیکیشن رایگان Pillow ، قابلیت ضبط صدا در طول شب را دارد تا خرناس کشیدن، حرف زدن در خواب، یا هرصدای دیگری را اطلاع رسانی کند.همچنین قادر به ردیابی چرت های کوتاه و مفید شما خواهد بود. زمانی که آماده رفتن به رختخواب هستید، با ضربه روی دکمه Start ، برنامه Pillow را به صورت دستی فعال نمایید.

وقتی برای بار اول این کار را انجام می دهید، اپلیکیشن درباره آیتم کنترلی مورد نظرتان شامل صداها، اخطارها و چرت ها از شما سؤال می پرسد. سپس اپلیکیشن شروع به شمارش معکوس ساعت ها و دقیقه ها می کند. صبح روز بعد، زمانی که از خواب برمی خیزید، اپلیکیشن را باز نموده و برای غیرفعال کردن شمارش معکوس، دکمه Stop را سریعا لمس کنید. همچنین اگر خواستار شروع مجدد شمارش معکوس در یک زمان مشخص هستید می توانید روی Snooze ضربه بزنید.
چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم
نظارت بر اطلاعات با Pillow

در پایان یک دوره خواب، اپلیکیشن، مقدار ساعت هایی که خوابیده اید را به شما اطلاع می دهد. صفحه را پایین بکشید تا از کیفیت خواب خود در شب قبل یا شب های گذشته مطلع شوید. بیشتر بکشید تا اطلاع پیدا کنید چه زمانی را برای هر دوره خواب می گذرانید، چه مدت در رختخواب بوده اید، در مقابل چه مدت خوابیده اید.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

Pillow در آیفون

می توانید اپلیکیشن Pillow را روی آیفون خود راه اندازی و اجرا نمایید. تا صرفا مطلع شوید چه اطلاعاتی را ثبت می کند و چگونه در اپل واچ کار می کند.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم

همگام سازی اطلاعات Pillow

در تنظیمات Pillow روی آیفون، امکان انتخاب همگام سازی همیشگی اطلاعات با اپلیکیشن Health را دارید، یا می توانید با ضربه روی دکمه Sync در اپلیکیشن Apple Watch به صورت دستی عملیات همگام سازی را انجام دهید. پس از همگام سازی اطلاعات، اپلیکیشن Health را باز کنید. اپلیکیشن به طورپیش فرض تمام اطلاعات مربوط به اپلیکیشن های خواب که شما مجوز داده اید را نشان می دهد.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم Sleep++

یک اپلیکیشن رایگان (یا یک دلارو ۹۹ سنت بدون تبلیغات ) است که سعی در ارزیابی زمان و کیفیت خواب هر شب شما دارد. روی ساعت خود اپلیکیشن را بازنمایید. زمانی که آماده رفتن به رختخواب می باشید روی دکمه Start Sleeping و صبح روز بعد روی دکمه Stop Sleeping ضربه بزنید. این اپلیکیشن الگوی خواب شما را آنالیز خواهد کرد. ساعاتی که در رختخواب گذرانده اید و مقدار استراحت شما طی شب را نشان می دهد.

چگونه خواب خود را با اپل واچ تنظیم کنیم نظارت بر اطلاعات در Sleep++

همچنین می توانید اطلاعات مربوط به خواب خود را در اپلیکیشن Sleep++ آیفون نمایش دهید و همگام سازی اطلاعات با اپلیکیشن Health را انتخاب نمایید.

 

منبع : PCMAG

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لینوکس چیست؟

ی نوامبر 24 , 2019
لینوکس چیست؟ لینوکس یا Linux یک سیستم عامل شبیه یونیکس می باشد که توسط Linus Torvalds ایجاد شده است. او لینوکس را توسعه داد زیرا از گزینه های موجود در یونیکس خوشحال نبود و احساس می کرد که می تواند آن را بهبود ببخشد. بنابراین او کاری را انجام داد […]
لینوکس چیست؟