Google Maps سرانجام حالت مود دارد

Google Maps سرانجام حالت مود دارد

قابلیتی که باعث صرفه جویی در مصرف باتری می‌شود  در ادامه به Google Maps سرانجام حالت مود دارد می پردازیم

مدت زیادی از رونمایی آزمایشی دارک مود Google Maps می‌گذرد. در شرایطی که بسیاری از سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های گوگل مجهز به این حالت خاص هستند، حدود یک سال است که شرکت گوگل آزمایش این گزینه برای Google Maps را آغاز کرده است.

اما حالا بالاخره تم تیره Google Maps منتشر شد و عده ای از کاربران امکان استفاده از آن را پیدا کردند.

بعضی از کاربرانی که از نسخه ۱۰٫۵۱٫۱ اپلیکیشن Google Maps استفاده می‌کنند، اسکرین شات‌هایی در Reddit منتشر کردند که این تم تیره را نشان می‌دهد. این اپلیکیشن قبلاً گزینه تم رنگی حالت شب را داشت اما گزینه دارک مود مجهزتر و پیشرفته‌تر است.

دارک مود نسبت به حالت شب جزئیات بیشتری دارد و کاملاً مشخص است که شرکت گوگل زمان و تلاش زیادی صرف طراحی آن کرده است. در این حالت رنگ‌ها کمتر زننده هستند و باعث خستگی چشم نمی شوند.

استفاده از دارک مود

همانطور که انتظار می‌رفت، امکان جابجایی بین حالت دارک و لایت وجود دارد. همچنین می‌توانید از Google Maps مطابق با طرح رنگی کلی سیستم استفاده کنید.

در حال حاضر این گزینه در اختیار همه کاربران قرار نگرفته و هر چند نصب جدیدترین نسخه از این اپلیکیشن ضروری به نظر می‌رسد اما ظاهراً این تغییر بیشتر یک تغییر سمت سرور است در نتیجه خود گوگل تصمیم می‌گیرد که چه زمانی این قابلیت را در اختیار شما قرار دهد.

 

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

پست بعدی

فروش پردازنده‌های سری 5800X و 5900XAMD Ryzenاز 20 اکتبر

ی اکتبر 4 , 2020
فروش پردازنده‌های سری ۵۸۰۰X و ۵۹۰۰XAMD Ryzenاز ۲۰ اکتبر احتمالاً ظرف چند هفته آینده شاهد عرضه پردازنده‌های Zen 3 در فروشگاه‌ها خواهیم بود پردازنده‌های۵۸۰۰X و ۵۹۰۰XRyzen شرکت AMD، جدیدترین پردازنده‌های مبتنی بر معماری Zen 3 هستند که طبق یک خبر جدید قرار است بیستم اکتبر روانه بازار شوند – البته […]
فروش پردازنده‌های سری 5800X و 5900XAMD Ryzenاز 20 اکتبر