برای خرید PS5 در هنگام رونمایی از آن ها نیازی به پیش سفارش نخواهید داشت

برای خرید PS5 در هنگام رونمایی از آن ها نیازی به پیش سفارش نخواهید داشت

سونی در حال تولید انبوه سخت‌افزار PS5 قبل از رونمایی از آن است

اگر شایعات جدید صحت داشته باشند، برای خرید PS5 در هنگام رونمایی از آن، نیازی به پیش سفارش ندارید.در ادامه متوجه می شویم چرا برای خرید PS5 در هنگام رونمایی از آن ها نیازی به پیش سفارش نخواهید داشت

اخبار جدید منتشر شده توسط Bloomberg Japan و Nikkei نشان می‌دهد که شرکت سونی تولید محصولات خودش را افزایش داده تا نیاز کاربران را که به دلیل ماندن در خانه در اثر شیوع ویروس کرونا افزایش یافته، رفع کند.

هر چند میزان دقیق این افزایش تولید هنوز مشخص نیست، اما منابع خبری می‌گویند شرکت سونی در حال آماده سازی ۹ تا ۱۰ میلیون کنسول برای سال ۲۰۲۰ است.

اعداد بزرگ

این اعداد را با اعداد مربوط به زمان راه اندازی PS4 مقایسه کنید.

تا ماه مارس سال ۲۰۱۴ (یعنی تقریبا ۶ ماه بعد از رونمایی از PS4) شرکت سونی ۷٫۵ میلیون کنسول پلی استیشن ۴ را فروخت که این رقم به غیر از یک میلیون فروش از طریق پیش سفارش بود.

به این ترتیب شرکت سونی این بار هم به اندازه فروش PS4 در سه تا شش ماه پس از راه اندازی آن، PS5 تولید و انبار کرده است.

حتی اگر ادامه بحران کرونا به افزایش تقاضا برای کنسول‌های نسل جدید منجر شود، می‌توان گفت که برای خرید PS5 در زمان رونمایی از آن با مشکلی روبرو نخواهید شد – البته با توجه به اینکه PS5 به دو گروه مبتنی بر دیسک و PS5 Digital Edition تقسیم می‌شود، باید دید تقسیم تولید به چه صورت انجام گرفته است.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

پست بعدی

ممکن است گلگسی تب S7 سامسونگ فاقد یکی از قابلیت های مورد انتظار در آپیدایر باشد

چ جولای 22 , 2020
ممکن است گلگسی تب S7 سامسونگ فاقد یکی از قابلیت های مورد انتظار در آپیدایر باشد احتمال عدم وجود حسگر اثرانگشت در صفحه نمایش قوت گرفت ممکن است گلگسی تب S7 سامسونگ فاقد یکی از قابلیت های مورد انتظار در آپیدایر باشد قبلاً شایعات زیادی درباره گلکسی تب S7 منتشر […]
ممکن است گلگسی تب S7 سامسونگ فاقد یکی از قابلیت های مورد انتظار در آپیدایر باشد

ممکن است بپسندید