سامسونگ ممکن است از یک ردیاب تناسب اندام ارزان قیمت در کنار گلکسی ساعت ۳ رونمایی کند

سامسونگ ممکن است از یک ردیاب تناسب اندام ارزان قیمت در کنار گلکسی ساعت ۳ رونمایی کند

ردیاب تناسب اندام ارزان قیمت Galaxy Galaxy Fit سامسونگ دقیقاً یکی از بزرگترین ویژگی های این شرکت نیست ، اما آنها یک طاقچه محبوب را پر می کنند ، بنابراین جای تعجب نیست که به نظر می رسد سامسونگ بیشتر روی آنها کار می کند. سامسونگ ممکن است از یک ردیاب تناسب اندام ارزان قیمت در کنار گلکسی ساعت ۳ رونمایی کند

خبرهای مربوط به این موضوع از پرونده FCC (همانطور كه ​​توسط The Verge مشخص شده است) از سامسونگ است كه به نظر می رسد گروه جدید آمادگی جسمانی این شرکت را نشان می دهد. تشکیل پرونده چیزهای زیادی در مورد گروه خود به ما نمی گوید ، خبر مهم این است که سامسونگ ردیاب جدیدی دارد که اصلاً وجود دارد.

پیش بینی می شود سامسونگ در اواخر ماه ژوئیه ، قبل از گلکسی نوت ۲۰ و Galaxy Fold 2 در تاریخ ۵ اوت ، Galaxy Watch 3 و Galaxy Buds 2 خود را به بازار عرضه کند و در این تورم محصول اواخر سال امکان پذیر است که شاهد جدیدی نیز خواهیم بود. ردیاب تناسب اندام مقرون به صرفه برای افرادی که نمی خواهند در ساعت هوشمند جدید چلپ چلوپ کنند.

با بیان این که ، پرونده های FCC بعضی اوقات ماه ها قبل از آغاز محصول می گیرند و این یک بازگشت سریع خواهد بود که بتوانیم ردیاب جدید آمادگی جسمانی سامسونگ را در چند هفته آینده اعلام کنیم ، بنابراین ما آرزوهایمان را برآورده نمی کنیم.

جانشین گلکسی فیت سامسونگ؟
سامسونگ گلکسی فیت و فیت E در اواسط سال ۲۰۱۹ به عنوان ردیاب تناسب اندام ارزان (و در مورد دوم ، فعالانه ارزان قیمت) رونمایی شدند تا با امثال Fitbit Alta ، Huawei Band 3 Pro و Xiaomi Mi Band 4 به رقابت بپردازند.

مشخص نیست که آیا این می تواند یک خط عود از شرکت باشد ، اما تشکیل پرونده جدید FCC حاکی از آن است که این شرکت می تواند دستگاه های بیشتری را از این طریق خارج کند.

شاید این سامسونگ Galaxy Fit 2 باشد ، اما می بینیم که چگونه این شرکت شایع می شود که از برچسب ‘۲’ رد می شود و به خاطر ساعت هوشمند خود به Samsung Galaxy Watch 3 می پرید ، شاید این به جای آن Galaxy Fit 3 باشد.

در هر صورت ، ما انتظار داریم که سامسونگ Galaxy Watch 3 مدتی در ماه جولای رونمایی شود ، و شاید این ردیاب تناسب اندام را در طول پرتاب نیز مشاهده کنیم.

 

ارسال شده در گجت

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

پست بعدی

گوگل قصد دارد امسال پیکسل 4a ، پیکسل 4a 5G و پیکسل 5 را راه اندازی کند

د جولای 13 , 2020
گوگل قصد دارد امسال پیکسل ۴a ، پیکسل ۴a 5G و پیکسل ۵ را راه اندازی کند امسال رونمایی از گوشی پیکسل شرکت گوگل با بی نظمی روبرو شد – که این موضوع با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جهان قابل درک است – اما کد مشاهده شده در […]
گوگل قصد دارد امسال پیکسل 4a ، پیکسل 4a 5G و پیکسل 5 را راه اندازی کند