رئیس سونی می گوید قیمت PS5 قبل از مشخص شدن Xbox Series X تصمیم گرفته شده بود

رئیس سونی می گوید قیمت PS5 قبل از مشخص شدن Xbox Series X تصمیم گرفته شده بود

ممکن است بازی مرغ بیش از قیمت کنسول اغراق شده باشد

به نظر می رسد قیمت PS5 در اوایل سال ۲۰۲۰ ، مدت ها قبل از اینکه مایکروسافت از قیمت کنسول های Xbox Series X و Xbox Series S خود رونمایی کند ، تصمیم گرفته شد – به این معنی که بازی مرغ با قیمت بین دو تولید کننده وجود ندارد.

این ادعا از طرف رئیس سرگرمی تعاملی سونی ، جیم رایان ، در مصاحبه اختصاصی با Edge انجام شده است ، جایی که رایان اظهار داشت که قیمت PS5 در اوایل سال ۲۰۲۰ عملاً تعیین شده بود – همان قرن ها که احساس می شود.

رایان در پاسخ به س overالی درباره چگونگی تغییر استراتژی سونی برای این کنسول در طول سال ۲۰۲۰ ، می گوید: “قیمت ترجیحی ما در اوایل سال جاری تقویم ، قبل از قفل شدن تعیین شد.”

PS4 Pro در مقابل PS5: آیا باید ارتقا دهید؟
PS5 را از کجا بخرید: آخرین به روزرسانی سهام از Walmart و موارد دیگر
بهترین بازی های PS5: بازی های PlayStation 5 که باید همین حالا بازی کنید

[صریحاً] نه نه ، نه ، نشد ، نه. ما توانسته ایم پلی استیشن ۵ را با ۳۹۹ دلار با تمام اسب بخار قدرت و ویژگی هایی که کنسول دارد با همان قیمتی که PS4 را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کردیم ، راه اندازی کنیم. این برای ما مهم بود و ما بسیار خوشحالیم. که ما توانسته ایم این کار را انجام دهیم. ”

جنگ قیمت
این یک تقابل جالب برای چیزی است که بسیاری از آن به عنوان جنگ سرد در قیمت گذاری بین سونی و مایکروسافت در طول سال تصور می کردند ، هر دو مانع اعلام RRP نهایی برای هر کنسول شدند تا اینکه کاملاً نزدیک به انتشار باشد.

مایکروسافت از قیمت Xbox Series X خود در ماه سپتامبر – ۴۹۹ دلار / ۴۴۹ پوند / ۷۴۹ دلار استرالیا – در کنار کنسول Xbox Series S بسیار ارزان تر و با مشخصات پایین تر ، رونمایی کرد که می تواند با برچسب قیمت ۲۹۹٫۹۹ دلار / ۲۴۹٫۹۹ پوند / دلار آمریکا ۳/۸ ، مدیران سونی را وحشت زده کند.

البته PS5 499 دلار / ۴۴۹ پوند / AU 749.95 دلار سونی جایگزینی برای کاهش قیمت دارد – نسخه دیجیتال ۳۹۹٫۹۹ دلار / ۳۵۹٫۹۹ پوند / AU 599.95 دلار استرالیا – و قابل توجه است که رایان در مصاحبه از قیمت پایین تر نسخه غیرمستقیم استناد می کند ، به نظر می رسد گران تر است کنسول به عنوان کنسول دور یا ثانویه و نه برعکس.

احتمالاً تا سال ۲۰۲۱ شاهد افت قابل توجه قیمت در هیچ یک از این کنسول ها نخواهیم بود و PS5 Slim که انتظار می رود احتمالاً تا ۲-۳ سال دیگر از این مرحله نرسد.

این مطمئناً یک مصاحبه روشنگرانه است ، همچنین رایان در ادامه تمرکز سونی بر بازار بازی های ژاپن تحقیق کرده است – اما می توانید مصاحبه کامل را در Edge E353 بخوانید.

 

 

مجله تکنولوژی تکین مال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =

پست بعدی

راهکارهایی برای افزایش سرعت دانلود در ویندوز 10

س دسامبر 8 , 2020
راهکارهایی برای افزایش سرعت دانلود در ویندوز ۱۰ مدت زیادی از انتشار ویندوز ۱۰ می‌گذرد اما هنوز هم کاربران این نسخه از ویندوز با مشکلاتی روبرو هستند به خصوص در رابطه با سرعت دانلود. پس از بررسی سایر عوامل و مطمئن شدن از اینکه مشکل از سمت شرکت مخابرات نیست، […]
راهکارهایی برای افزایش سرعت دانلود در ویندوز 10