رزومه سریع Xbox Series X همانطور که انتظار داشتید یکپارچه است

رزومه سریع Xbox Series X همانطور که انتظار داشتید یکپارچه است

رزومه سریع Xbox Series X همانطور که انتظار داشتید یکپارچه است

نظر: مایکروسافت سرانجام ویژگی Xbox One خود را درست می کند

TechRadar با نسخه غیر نهایی Xbox Series X وقت عملیاتی داشته است. در آینده نزدیک به دنبال تصاویر پیش نمایش کامل ما باشید.

ویژگی Quick Resume مایکروسافت برای Xbox Series X چیز جدیدی نیست. Xbox One با این ویژگی معاشقه می کرد و به بازیکنان این امکان را می داد که درست در همان جایی که متوقف می شوند به یک بازی بپردازند ، هرچند که این بازی اغلب به بازی های خاصی محدود می شد و بازیکنان گاهی اوقات این ویژگی را کمی پر از اشکال می دانستند.

با این حال ، به نظر می رسد با Xbox Series X مایکروسافت این ویژگی را اصلاح کرده است ، که اکنون از معماری ابتکاری Xbox Velocity کنسول استفاده می کند – و تفاوت من در آن تفاوت دارد.

هدف Quick Resume این است که به شما اجازه دهد یک بازی را از حالت تعلیق تقریباً بلافاصله ادامه دهید. بنابراین ، در عرض چند ثانیه ، می توانید دوباره به بازی جایی که متوقف شده بود بپردازید ، مثل اینکه هرگز بازی را متوقف نکردید – بدون اینکه دوباره در صفحه های بارگیری بنشینید. نه تنها این ، بلکه می توانید بین چند بازی که در این حالت تعلیق مانده اند بپردازید و هیچ وقت نخواهد داشت.

مدتی را با Xbox Series X برای آزمایش این ویژگی گذرانده ام ، فکر نمی کنم بتوانم بدون Quick Resume به زندگی برگردم.

 

پرش بدون درز

شایان ذکر است که ، قبل از اینکه بتوانید واقعاً از Quick Resume استفاده کنید ، باید حداقل یک بار بازی هایی را که می خواهید بازی کنید بارگیری کنید – تا اطمینان حاصل کنید که در حالت تعلیق مورد نیاز برای Quick Resume قرار دارد. اگر از این ویژگی استفاده می شود ، یک نماد “ازسرگیری سریع” در سمت راست بالای صفحه نمایش ظاهر می شود.

تاکتیک من برای آزمایش این ویژگی باز کردن چند بازی مختلف ، باز کردن یک پرونده ادامه از جایی بود که آنها را آخرین بار ترک کرده بودم ، به طوری که چهار عنوان جداگانه داشتم که در حالت تعلیق باقی مانده بودند: Alan Wake، No Man’s Sky، Tell Me Why و Sea of ​​Thieves (ما هنوز به نرم افزار Xbox Series X دسترسی نداشته ایم ، بنابراین فقط می توانیم آن را با بازی های موجود آزمایش کنیم).

کلید Quick Resume خروج کامل از بازی نیست. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک بار که آلن ویک را بارگیری کردم ، دکمه Xbox را به کنترل کننده خود زده و سپس Tell Me Why را بارگذاری کردم. در حالی که هر دو در حالت میانه بازی بودند ، فهمیدم که می توانم از زمان حضور آلن ویک در یک حیاط چوبی به آلیسون رونان در یک فروشگاه رفاهی در عرض ۱۱٫۴ ثانیه تبدیل شوم – با فشار دادن دکمه Xbox در کنترل کننده و انتخاب بازی از نوار کناری . این از گیم پلی به گیم پلی است – بدون صفحه بارگیری. اگر می خواستم از صفحه اصلی داشبورد Xbox ، به عنوان بازی فعلی که بازی می کردم ، به من بگویید چرا دسترسی پیدا کردم ، زمان داشبورد تا گیم پلی ۲٫۷ ثانیه بود.

پس آسمان هیچ مردی چطور؟ زمان پرش از فروشگاه رفاه به من بگویید چرا در همان نقطه ای در No Man’s Sky که من متوقف شدم ایستادم ۱۴ ثانیه طول کشید. پس از آن ۱۳٫۷ ثانیه طول کشید تا از No Man’s Sky بازگشت تا به من بگویید چرا. من می توانم از Alan Wake ، به No Man’s Sky پرش کنم تا در ۲۶ ثانیه به من بگویید چرا یکپارچه است. در حالی که من نیازی به دسترسی سریع به آن تعداد بازی ندارم ، اما در واقع نشان می دهد که این ویژگی چقدر قدرتمند است.

حتی وقتی Xbox Series X را کاملاً خاموش کردم ، توانستم بازی هایی را که قبلاً بازی می کردم سریع از سر بگیرم ، گرچه در بعضی موارد مجبور شدم آنها را کاملاً بارگیری کنم. اما ، توجه به این یک اتفاق نادر بود – و معمولاً وقتی شروع به جمع کردن بیش از چهار بازی در حالت تعلیق کردم – این خیلی خوب است.

اما چند نفره چطور؟

علاوه بر Tell Me Why ، Alan Wake و No Man’s Sky ، من همچنین Sea of ​​Thieves را در لیست عناوین Quick Resume خود قرار دادم. مایکروسافت اعلام نکرده است که محدودیتی در تعداد عناوین وجود دارد که می توانید همزمان در حالت تعلیق داشته باشید ، اما ما بیش از چهار مورد را برای شروع عوارض آن در دستگاه یافتیم. اگر بیش از چهار بازی را در حالت تعلیق روی هم قرار دهم ، متوجه شدم که بعضی از آنها دوباره نیاز به بوت کامل دارند.

من می گویم که چهار بازی احتمالاً نقطه شیرین است و به هر حال چه کسی واقعاً به بیش از چهار بازی در حال حرکت نیاز دارد؟

Sea of ​​Thieves به عنوان یک بازی چند نفره آنلاین ، کمی متفاوت با عناوین دیگر عمل می کند. امکان پذیر نیست که بازیکنان بتوانند گیم پلی بازی در اواسط بازی را به حالت تعلیق درآورند ، یا اینکه فقط یک دسته بازیکن AFK در سرورها داریم.

همانطور که در اواسط بازی در Sea of ​​Thieves بودم ، تصمیم گرفتم که به No Man’s Sky بپردم ، و سپس دوباره به Sea of ​​Thieves بازگردم تا ببینم دقیقاً چگونه کار می کند. همانطور که انتظار می رفت ، من از بازی حذف شدم – همانطور که باید بودم – اما من قادر به ازسرگیری سریع از صفحه عنوان بودم. Sea of ​​Thieves به شما این فرصت را می دهد که بلافاصله به گروهی که ترک کرده اید برگردید و انجام این کار اصلاً خیلی طول نمی کشد – بعد از اینکه از ویدیوی معرفی عبور کردید. این به سرعت فوق العاده سریع زمان بارگذاری Xbox Series X بستگی دارد – اما ما در آینده نزدیک به طور کامل در مورد آن بحث خواهیم کرد.

اما چرا به آن همه بازی احتیاج دارید؟

شاید از خود بپرسید ، “اما چرا من باید همزمان بین چهار بازی بپرم؟” و صادقانه بگویم ، بعید است این کار را با عناوین تک نفره انجام دهید. اما ، همراه با Xbox Game Pass ، این ویژگی عالی برای آزمایش با کتابخانه عظیم سرویس است. تا زمانی که آنها را معلق کنید ، می توانید بین بازی ها بپرید و آزمایش کنید که برای شما مناسب است.

اما ، در دراز مدت ، به نظر می رسد Quick Resume مخصوصاً برای کسانی که می خواهند به سرعت به یک بازی چند نفره با دوستان خود بپردازند و سپس به ماجراجویی تک نفره ای که قبلاً بازی می کردند ، بپردازند – همه بدون درد بوت شدن یک بازی و هر بار که سعی می کنید با صفحه های بارگیری مبارزه کنید. در حالی که برداشت های ما مبتنی بر نسخه غیر نهایی سری X است ، اما به نظر می رسد هدف مایکروسافت دراز مدت باشد.

علاوه بر این ، رزومه سریع ، همانطور که ایستاده است ، بسیار مفید است. من هرگز متوجه نشدم که هر بار که می خواهم بازی کنم برای بوت کردن یک بازی چقدر وقت تلف می کنم. درعوض ، Quick Resume در عرض چند ثانیه مرا دوباره در عمل می بیند. و ، اگر تصمیم بگیرم (همانطور که اغلب تصمیم می گیرم) که در واقع می خواهم به جای آن بازی دیگری انجام دهم ، در صورت تمایل می توانم به سرعت به آن سمت بپردازم.

به نظر می رسد مایکروسافت سرانجام Quick Resume را دقیقاً در Xbox Series X دریافت کرده است – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا هنگام راه اندازی کنسول سرعت آن را ارائه دهیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شانزده =