شباهت کاور بازی های ایکس باکس سری ایکس با نسل قبل

شباهت کاور بازی های ایکس باکس سری ایکس با نسل قبل

شاید هنوز قیمت دقیق یا تاریخ رونمایی از ایکس‌باکس سری ایکس مشخص نباشد اما کاور (box art) بازی‌های کنسول نسل جدید مایکروسافت رونمایی شد – که البته قبلاً آن را پیش بینی کرده بودیم.شباهت کاور بازی های ایکس باکس سری ایکس با نسل قبل

مایکروسافت قبلاً اعلام کرده بود که در تمام نسخه‌هایی که برای ایکس‌باکس سری ایکس منتشر می‌شود، از ایکس‌باکس وان هم پشتیبانی می‌شود در نتیجه بازی‌هایی مثل Far Cry 6 (تصویر پایین) و Halo Infinite روی ایکس‌باکس وان هم قابل اجرا خواهند بود. به همین دلیل باکس‌آرت منتشر شده برای ایکس‌باکس سری ایکس به همان صورتی است که قبلاً انتظار داشتیم.

شباهت کاور بازی های ایکس باکس سری ایکس با نسل قبل

برای بازی‌هایی که مخصوص ایکس‌باکس سری ایکس بهینه سازی شده باشند، از یک نشان مخصوص استفاده می‌شود که مشخص می‌کند این عناوین از گرافیک قدرتمند کنسول نسل جدید بهره برداری می‌کنند. در نوار سیاهی که نزدیک بنر قرار گرفته مشخص می‌شود که کدام کنسول‌ها از بازی مورد نظر پشتیبانی می‌کنند.

Far Cry 6 در رویداد Ubisoft Forward معرفی شد که روز یکشنبه ۱۲ جولای برگزار شد. جانکارلو اسپوزیتو بازیگر برکینگ بد (در نقش گاس فرینگ) در این بازی ایفای نقش کرده و قرار است این بازی هجدهم فوریه ۲۰۲۱ برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، PS4، PS5، کامپیوتر و استادیا منتشر شود.

 

قبلاً مشاهده کرده بودیم که باکس‌آرتPS5 کمی نسبت به نسل‌های قبل تفاوت دارد و سبک این کنسول جدید را به نمایش می‌گذارد اما هدف مایکروسافت در طراحی باکس‌آرت بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس این بوده که حفظ پشتیبانی از ایکس‌باکس وان را نشان بدهد تا این موضوع برای مشتریانی که در آینده به دنبال خرید عناوین مورد نظرشان هستند، مشخصباشد.

MAGadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =

پست بعدی

Cisco Webex بالاخره امکان استفاده از پس زمینه‌های مجازی را فراهم کرد

ی جولای 19 , 2020
Cisco Webex بالاخره امکان استفاده از پس زمینه‌های مجازی را فراهم کرد Webex هم بالاخره با معرفی قابلیت پس زمینه‌های مجازی (virtual background) با رقبای خودش در حوزه ویدیو کنفرانس همگام شد. این پلتفرم سیسکو که کسب و کارهای زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند، از رقبایی مثل […]
Cisco Webex بالاخره امکان استفاده از پس زمینه‌های مجازی را فراهم کرد